Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért piszkálnak?

Miért piszkálnak?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy mindig piszkál egy pár évfolyamtársam, 2 fiú 1 lány mert úgy hívnak hogy Szimóna és mondtam nekik hogy ha lehet akkor én jobban szeretném ha Sziminek hívnának. Erre mindig amikor látnak hangosan mondják utánam hogy Szimóna, és persze röhögnek rajta. Ezt miért csinálják? Próbálom őket lesz@rni, de rosszul esik, ráadásul a barátaim/osztálytársaim előtt csinálják ezt.

13/L



2016. nov. 9. 21:18
 1/8 Clay Morrow ***** válasza:

"..ráadásul a barátaim/osztálytársaim előtt.."

Ők miért nem védenek meg, állnak ki melletted? Esetleg a barátaidat megkérhetnéd, hogy kicsit álljanak ki melletted.

2016. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy odamegyek és levágom a fejüket, a csajt meg halálra basszom!!
2016. nov. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Arról van szó, hogy rosszindulatúak, és látják rajtad, hogy te határozatlan vagy, ezért veled meg lehet csinálni azt, hogy csúfolnak.


Legyél határozottabb, akkor nem fognak merni kötekedni veled. :-)

2016. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert azt hiszik hogy ettől lesznek menők. Pedig nem. Aki a másikat bántja ok nélkül azt én csak elítélni tudom. Ha ez nagyon zavar téged akkor szólj tanárnak, ez nem árulkodás hanem csak elmondod hogy piszkálnak. Amúgy hogyha a tanárok sem segítőkészek akkor egyszerűen szard le őket, akkor abba hagyják. 14/f
2016. nov. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A barátaim csak néznek rájuk mint a hülyékre, már annak a szélén vannak hogy odamennek és beolvasnak nekik, de én szoktam mondani hogy hagyják, mert úgyis ők szívnak mert a barátom már bemosott az egyik pasinak, ömlött a vér az orrából, aztán még a barátom kapott igazgatóit hiába mondtuk hogy piszkálnak, csak a gyerek orra érdekelte őket. És még ezek után is piszkálnak, leállítatlanok. Tanárnak sem akarok szólni, mert aztán az lesz milyen csicska vagyok hogy ezt nem tudom egyedül lerendezni. Tényleg nem szoktam kiállni magamért, inkább próbálom ezt nem észrevenni hátha abbahagyják de nem.

Amúgy köszönöm az eddigi válaszokat ment a zöld!

2016. nov. 10. 06:42
 6/8 anonim válasza:
100%

Szia. Ismerős a szitú. Nekem úgy sikerült leállítanom őket hogy kb háromszor durvábbat szóltam vissza nekik. Pl: A gyenge immunrendszerem miatt az unokahúgomtól elkaptam a rotavírust, erre az osztály menője( szerintem bunkója) beszólt hogy az széklettel terjed, s ejsze megettem az unokahúgom sz@rát. (bocs a kifejezésért)Erre én hogy nem et cseppfertőzéses fajtája,de ha széklettel terjed akkor tuti elkapod mert sz@rok rád!

De amúgy két éve én is olyan voltam mint te, hogy inkább hagytam őket, s nálam se segített semmit a verekedés, se a tanári beavatkozás. Egyedül az hogy a sarkamra álltam, és ha kellett még nagyobbat üttem vissza mint amekkorát ők vágtak a beszólással. Eleinte mondogatták hogy " Huhh cica, ki vágta így fel a nyelved?" De a legmakacsabb is leszállt r9lam az ötödik alkalom után.

Sok sikert hozzá! Ha nincs ötleted, írok elérhetőséget, s megtanitalak beszólni :)

2016. nov. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 LE OLTALAK válasza:
Menyél el kondiba b@s@zd ki magad és nem mernek majd piszkálódni :)
2016. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Haha utolso ez jo volt😂
2016. nov. 14. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!