Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem lehet engem békén...

Miért nem lehet engem békén hagyni ezzel?

Figyelt kérdés
Esti suliba járok bizonyos okok miatt. Az egyik osztálytársam most veszélyeztetett terhes lett de nem hagyta abba az iskolát hanem azt mondta,hogy dolgozatokra befog járni. Az igazgatóval megbeszélték,hogy én fogok neki segíteni küldözgetem át az anyagot én utólag tudtam meg.Ha pár nap hiányzásról lenne szó akkor még segítenék is de ők azt akarják,hogy az egész évnyi anyagot küldözgessem át neki minden tantárgyból.Nagyon idegesít már,hogy mindig rám ír,hogy na miből írunk küldjem át az anyagot.Amit tudok leírok neki de jelzem nem is jár be dolgozatokra se akkor minek küldjem feleslegesen?Másrészt pedig nekem is tanulnom kéne nincs időm neki gépelgetni egész nap.Most pedig azzal jött,hogy szólni fog az igazgatónak,hogy én nem segítek. Most én leszek beállítva szarnak.Jogosan kivagyok akadva?Miért nem hagynak békén ezzel?
2016. nov. 14. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha téged nem kérdeztek meg a dologról, csak a nyakadba sózták, anélkül hogy beleegyeztél volna, akkor semmi nem kötelez arra, hogy ezt csináld. Meg szerintem amúgy sem. Én biztos, hogy nem strapálnám magam ezen, sz-rnék az egészbe.
2016. nov. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mond meg annak aki rádsózta, hogy nem csinálod. ez a legtisztább megoldás.
2016. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg az igazgatóval, hogy neked erre nincs időd, energiád.
2016. nov. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy köteles ezt csinálni.

Te beiratkoztál egy iskolába, ha jól tudom, estin még tanulmányi szerződést is alá kellett írnod, amiben feketén-fehéren ott van, hogy te oda tanulni jársz be, és óralátogatási- és vizsgakötelezettséged van. Semmi egyéb. Szólni fog az igazgatónak? Szóljon. És? Ha ő akár önhibájából, akár azon kívül nem képes a vállalt kötelezettségeit ellátni, az legyen az ő problémája.

Bár én a helyedben azt csinálnám, hogy beszkennelném vagy lefényképezném a füzetet, elküldeném, aztán tanuljon belőle. :) Te megtetted, amire kértek, azt pedig neked senki nem fizeti meg, hogy napi szinten órákat szúrj el azzal, hogy legépeled az anyagot.

2016. nov. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nappalin tanulok (egyetem, szóval nem kötelező minden óra), és mi mindig elküldjük egymásnak az anyagot, a saját kézírásunkkal, telefonnal fotózva. Én még baromi jó fejnek is számítok, hogy elcipelem a jegyzetet a munkahelyemre, és ott szkennelem be jó minőségben. Ez a csaj nem tudom, mit képzel magáról, miért kellene neked gépelgetni neki a szabadidődben, nem te vállaltál egy babát. (igazából egyébként a "megy árulkodni az igazgatóhoz" résznél szakadt el nálam a cérna)
2016. nov. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nem hagynak békén ezzel? Mert nem kuldted el melegebb eghajlatra elso nap es lattak hogy van akit kihasznalni.
2016. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!