Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom el akar hagyni engem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom el akar hagyni engem és a 3 éves lányunkat. Mit mondhatnék neki?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy azért akar elköltözni mert egyedül érzi magàt.Nemrég elköltöztünk és Ő kint alszik a nappaliban,de Én vele akartam aludni.Erre ő akkor azt mondta,hogy kibír így pàr hónapot aludjak a gyerekkel. Januàrban költöznénk a màsik helyre.

Az a baja,hogy a gyerek 2-3 alkalommal fel kell este én meg vissza vittem a szobàba és sokszor elaludtam mellette. A pàrom meg egyedül érzi így magàt. Ma a fejemhez vàgta azt is,hogy sosem megyek vele horgàszni,pedig régen mindig mentem.Ebben igaza van de Ő sem jàr sehova sem el velünk mikor szervezek valami gyerek programot.

Most a fejébe vette,hogy akkor Ő alkalmatlan együtt élni valakivel,mert màr egy csalàdjàt elhagyta ez miatt és most nàlunk is ez a helyzet.

Megértem őt is,de Én sem direkt aludtam el a gyerek szobàban.

Azt ne írjàtok,h ő keljen fel este,mert meg sem halja a gyeteket.

Ti mit mondanàtok,hogy hoznàtok helyre?


2015. nov. 4. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Mond neki, hogy: "Szia!"
2015. nov. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"Báj-báj Cawa!"
2015. nov. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
"...mert màr egy csalàdjàt elhagyta ez miatt..." de neked volt kedved ilyennel összejönni, gyereket szülni?
2015. nov. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elég zavaros amit írsz. Azt hogy kell érteni, hogy te vele akartál aludni, ő meg azt mondta, kibír pár hónapot, aludj a gyerekkel. Ugyanakkor te átmész a gyerek szobájába, elalszol ott, ő meg magányosnak érzi magát ezért.... Szóval itt valami kavar van, nem teljesen tiszta, amit leírtál.

Amúgy próbáljatok meg kettesben is lenni kicsit, másképp nem megy, csak ha mindkét fél megerőlteti magát.

2015. nov. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert gondolom emberileg és mint férfi levegőnek nézed és a gyerek körül forog az életed. Három éves gyereket nem altatunk, minden nap a férjünk helyett a közös ágyban...
2015. nov. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

kutyából... na ugye.

te tépted, szagold.

2015. nov. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Mit mondhatnék neki?"


Astala Vista, Baby!

2015. nov. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tudom, hogy nem szép dolog mások felett ítélkezni, de jó nagy hülye vagy, hogy ilyen férfival kezdtél! én nem téged sajnállak hanem szegény gyereket! az ilyen embereknek minek gyerek? jól bevásároltál mondhatnom...
2015. nov. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te vagy a h ü lye, minek szültél ilyennek, láttad, mennyire becsülte a másik családját? Vagy azt gondoltad, majd te megváltoztatod? :DD Ugye?:D



eEz olyan, hogy akármilyen jól néz is ki a pasi, nem jövök vele össze, ha látom, h mindennek elmondja az exeit, tiszteletlenül beszél róluk, mert evidens, h engem is ennyire fog tisztelni kb.

Súlyos, h ezt egy felnőtt nőnek magyarázni kell.


Nem tudsz mit csinálni, ott fog hagyni titeket a sz a rban. Ti sem vagytok fontosabbak, mint a másik családja és mindig fog ürügyet találni, amivel leléphet, ha megunta a családosdit.

2015. nov. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MolotovPunk ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de elképzelhető,hogy ott fog hagyni titeket...Aztán fizeti majd a gyerek tartást,ha lesz hozzá kedve,vagy pénze.
2015. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!