Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Összevert diák?

Összevert diák?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam néhány napja sérülésekkel jött be a suliba. 16 éves lány. Az arcán látszottak foltok, de azok nem feltűnőek mikor az osztályfőnök rákérdezett, azt mondta felcsapta egy bottal. Viszont tesiken nem öltözik át, azt hazudja napok óta hogy nincs cucca, de múltkor már muszáj volt öltöznie és a háta és a hasa kék volt. Nem látták sokan, mert igyekezett takarni de páran láttuk és nem tudjuk hogy szóljunk e az osztályfőnöknek.

Mi van vele szerintetek? A szüleit én ki merem zárni, mert az apukája egy beteges férfi, és nagyon szereti a lányát, az anyukája meg nem valami erős testalkat és belőle sem nézném ki. De nem tudom mire gondoljak. Mégis családon belül van? Vagy fiatalok verhették meg, esetleg egy fiú? Mit tegyünk? Mi lehet a háttérben? Nem akarom bajba keverni azért. Segítsetek nekem.

(Nem vagyunk olyan jóban amúgy de szoktunk beszélni nagyon vidám lány volt és be nem állt a szája mostanában meg pont az ellentéte.)


2016. nov. 18. 20:42
 1/3 A kérdező kommentje:
A barátaival is mostanában inkább nem beszél mert kérdezgetik róla, mert persze féltik. Ők persze nem hagyják ott látom hogy vele vannak, de ő mindig egyedül akar inkább lenni.
2016. nov. 18. 20:46
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én szólnék. egy 16 éves nem tudja megoldani ezeket a gondokat. sokszor a hatóság sem. de tenni muszáj valamit, különben a személyisége is tönkremegy....
2016. nov. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
igen, szóljatok
2016. nov. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!