Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem jövök ki az osztalyt...

Miért nem jövök ki az osztalytarsakkal?

Figyelt kérdés
Kb idén kezdődött. Hozzáteszem, hogy elég kevesen vagyunk egy osztályban. És valahogy vad idegenekkel is könnyebben haverkodok mint ahogy lassan nevezem ezeket(..). Még a nyáron rendszerességgel taliztunk. Sőt ,még év elején is. Utána rá 2 hétre mind megbolondult:D pl van egy lány akit nevezzük Bnek.. B az év elején minden fiúra rá akart mászni, még rám is. De mivel a jóisten ritka visszataszító kulsovel és közönséges belsovel áldotta meg így kuka . Van mondjuk 5-6 volt haverom akik szerintem *********:D pl órán belebeszelnek abba amit a tanár mond, (a fele osztály megbukik félévkor) hiába szólnak rájuk, nem változnak, néha nekem kell rendet tennem amikor a szegény alacsony kedves tanárnővel szó szerint .... Utána vannak még rk akik ramasznak mindenkire és ugyanúgy zavarják az órát. De még van sunyi jó tanuló is..tehát szörnyű! És ebből még rátesz h ők max esély meg a város leggyengébb suliaikba mennek,én a megye legjobb gimiébe. Ebből jutott eszembe a kérdés: pl a nyiltnapokon min6-7 havert szereztem, a 9.esekkel úgy kijöttem mintha egy osztályba jarnek velük sőt,picit Csajoztam is:D. De amikor csak más iskolakbol jött 8.osok alkottak csoportot a próba koleszben, akkoris 1 nap alatt szinte egy osztállya kovacsolodtunk. Más osztályból nincs haverom,mert elballagtak ritkán talalkozok velük:( sőt a legjobb gyerekkori barátom elköltözött:\ tehát a kérdés: fogjam fél úgy h csak tanulni megyek be? Mit csinaljak ha ezektől a szar emberek miatt nem lehet tanulni? Ja és állandóan kotekednek egymással..kivéve velem mert tőlem félnek:D
2016. nov. 19. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a legtöbb fiatalabb generáció (köztük az enyém is) nagyrésze debil. Nincs józan paraszti eszük se, se alap illem, se neveltség, és még sorolhatjuk.


Ritka a normális ember. Nem kell tanár seggét se nyalni, de egy alap tiszteletet megadni szerintem nem fájna senkinek.

Minden tanárral tudtam beszélgetni, véleményeket kikérni. A poén hogy nagyjával egyet is értettem. Soksor szinte sajnáltam őket, hogy ennyi retardált gyereket kell eltűrni nekik. :/


Nekem nem lenne idegzetem hozzá!!!


Volt olyan is, hogy egyik csaj nem h ribizli volt de folyamat zavarta angol tanárunkat (egyik legjobb szívű ember!) folyamat zavarta, basztatta 1-2 éven át s egyszer elpattant az agya s én is lesokkoltam, hogy a bárányból farkas lett. Le ribizlizte stb káromkodással leüvöltötte a csaj fejét, amit nem csodálok.


Jah igen...és még a tanr volt a sz€r... De igazgatónak elmondtam mi volt... Nem csak a tanárt idegesítette a lány, hanem minket is a paraszt szájával, s sokat tűrt eddig a tanárunk.


Nehéz egy rendes embernek a tömeg barmok közt elvegyülni, de én inkább összeszedtem suliból az értelmes embereket s velük barátkoztam.


23-N

2016. nov. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szióka!

Na azért álljon meg a menet kedves előző! Minden a megközelítésen múlik. Hadd ne várjuk el minden tinitől,hogy tökéletes felfogással és személyiséggel rendelkezzenek. Ez az az időszak amikor mindenki keresi önmagát, sok hülyeséget csinálunk.

Kedves kérdező! Próbálj meg pozitívan hozzáállni a dolgokhoz! Ne hordd le így az osztálytársaidat. Csak magadat szomorítod az ilyen gondolatokkal. Neked is alkamazkodnod kell egy kicsit. Nem a te társaságod, semmi gond, de attól függetlenül tenned kell a jó kapcoslat érdekében. Nem kell hogy öribarik legyetek.

Próbáld azt ki, hogy VÉGTELENÜL kedves vagy mindenkivel. Csak egy hétig! Biztos vagyok benne, hogy az osztálytársaid is változni fognak.

Nekik se és neked se könnyű. Ebben a korban rengeteg marhaságot csinál az ember, és mindenki ítélkezik felettünk. Legalább egymást ne ítéljük. Sok sikert.  15/L

2016. nov. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!