Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti tartjátok a kapcsolatot a...

Ti tartjátok a kapcsolatot a volt osztálytársakkal?

Figyelt kérdés
Általános iskolára gondolok elsősorban. Most döbbentem rá, hogy két éve elballagtunk és sokan vannak akikkel azóta nem beszéltem. Kicsit furcsa, hogy senki nem költözött el, és még szünetben sem futottunk össze egyszer sem. Pedig ma facebookon fél óra se lenne egy ilyet összeegyeztetni, és nem arra gondolok, hogy osztálytalálkozó meg ilyenek, csak találkozni megenni egy fagyit és beszélgetni, hogy kivel mi van. Ti, hogy vagytok ezzel?

2015. jún. 24. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%

En 8 osztalyosba jartam, es onnan szinte mindenkivel tartjuk a kapcsolatot...leginkabb Face-en. Volt is osztalytali 4 eve. (ja, mi mar kicsit idosebbek vagyunk :D).


Az altalansobol is van 1-2 emberke, akikkel tartjuk a kapcsolatot. A 8 osztalyosbol par emberrel gyakran talalkozunk.

2015. jún. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 piriiiii ***** válasza:
70%

Nem tartjuk.

Vagyis, az egyik általános-beli osztálytársam középiskolában is az volt, vele nyilván igen.

Egy-két emberrel találkozom olykor az általánosból, de legtöbbször az is a véletlen műve.

2015. jún. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok kíváncsi arra, hogy kivel mi van, és szerintem ez kölcsönös.
2015. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom.
2015. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Csak a legjobb barátnőmmel.

A többiekkel meg köszönőviszonyban vagyunk, de csak 1-2vel szoktam rendszeresen találkozni, pedig nálunk sem költözött senki.

2015. jún. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért 8 évig ugyan oda járunk minden hétköznap, most meg nem is találkozunk, nekem ez kicsit furcsa. Van olyan akit nem is láttam pedig nem ment másik városba se, meg semmi. Nem is veszett össze az osztály, szerintem évente egyszer azért találkozhatnánk. Jöhetnek még válaszok!
2015. jún. 24. 16:06
 7/13 anonim ***** válasza:
Én 8 osztályosba járok, most vagyok kilencedikes. Alsóba, negyedikg abba a suliba jártam amelyik konkrétan egy utcányira van a gimitől, így miután elmentem az első két évben kb volt hogy összefutottam hazafele a barátnőkkel akik maradtak általánosban. Most néhányan kilencedikbe ide jöttek a rendes gimibe, de azóta nem beszélek egyik általánosban szerzett ismerősömmel sem, mert hiába volt egyik-másik nagyon jó barátom, azóta eltelt 5 év, már ég és föld van közöttünk.
2015. jún. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem, ahogy az ovistársakkal sem. Ugyanaz az ok: túl rövid ideig voltunk együtt, túl fiatalok voltunk mikor elváltunk, hacsak nem a szomszédban lakik az illető, akkor biztos, hogy többet nem találkozunk (kezdetben nincs rá idő, később meg már minek)
2015. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Miután leballagtam általánosból, még kb. 2-3 évig tartottam néhányukkal a kapcsolatot, de szerencsére ma már egyikkel sem beszélek.


Nem hiányoznak, csak teher lenne a fontoskodásuk. Igazából ezek a "barátságok" még nagyon a gyerekkorból származnak, és kb. annyit is érnek.

2015. jún. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem. Minek?
2015. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!