Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csesztet folyton?

Sbajsa kérdése:

Miért csesztet folyton?

Figyelt kérdés
Másodikos középsulis vagyok. Van pár gyerek az osztályban, aki már régebbről ismeri egymást, és az egyikük elég csicska, Folyton csak cirkuszol, Engemet például leköp, nyakonvág ( ezt ne úgy értsd hogy fáj, hanem csak kicsit hogy csesztessen ) , Nyakon önt vizzel.. stb. Mit kellene Tennem? Elég visszafogott tipus vagyok. Meg birnám verni, mert testileg elég rendben vagyok, de nem akarom megütni mert nem olyan vagyok, sajálnám.. Szerintetek mit kéne tennem?

2016. nov. 22. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
szólj a tanárnak , vagy a haverokkal kapjátok el egy picit :)
2016. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A Tanár az kivan zárva, meg a barátok is.
2016. nov. 22. 19:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Verd meg, nincs más megoldás...
2016. nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Attól félek, ha megverném, nem e csesztetne/csesztetnének még jobban?!
2016. nov. 22. 19:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak határozottan kell nézned mindig, és nem foglalkozni vele. Ha pedig kellemetlen dolgot csinál, és nem hagyja abba, szólj rá szépen, nyugodtan, hogy hagyd abba, hogyha idegesen szólsz rá, az csak a gyengeség jele.
2016. nov. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, én valamit megtanultam, soha senki nem fog megvédeni, ezért magamat kell megvédenem. Engem megaláztak, lehülyéztek, csúfoltak, fenyegettek, minden mozdulatomat utánozták és röhögtek rajta..., aztán tegnap előtt eldöntöttem, hogy nem hagyom hogy ezt tegyék velem, ha megint elkezdik pofánvágom őket. Tegnap mentem a suliba, kezdték megint..., mondtam neki hogy álljon le, erre ő hogy "maradj teki",aztán mondtam hogy ne tekizzél bmeg, elkezdett röhögni, mondtam ha nem fejezi be pofon lesz, megint röhögött..., útána még csúfoltak és gúnyolódtak egy kicsit, aztán megkérdeztem attól aki a legjobban csinálta, hogy" befejezed?" azt mondta nem, olyan pofont lekevertem neki..., úgy hogy a bal oldalamon ült én a fejét pofoztam meg hátúlról, de jó erőssen, utána visszaadta, de azóta békén hagy. Én azt javaslom neked, hogy amikor csesztetnek, akkor mond neki, hogy kérjen bocsánatot, és ha azt mondjs nem, akkor addig üsd amíg meg nem teszi. Én is gyülölöm az erőszakot, de van hogy nincs más választás. Hidd el, ezután mindenki tisztelni fog és békén hagynak. Te dönthetsz, hogy lelkisérült, megalázott leszel, vagy olyan valaki, akit tisztelnek.
2016. nov. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És írd meg, hogy mi történt.
2016. nov. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, Figyelj, nem is evvel van a gond, Hanem az a gond, ha Én egyszer beindulok, És elkezdem ütni, akkor nem tudok leálni.. És nagyon megverem.. És félek hogy kidobnak érte a suliból.. ezért nem merek semmitse csinálni.
2016. nov. 28. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!