Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ha a bátyám...

Mit tegyek hogy ha a bátyám folyton csesztet?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és lány a bátyám meg 16! Amikor tanulok akkor bejön a szobámba és elkezd labdázni meg idegesítő szövegeket mond! Nincsenek nyugodt napjaim! Próbáltam már átnêzni rajta próbáltam már mondani hogy ez gyerekes és hagyja abba próbáltam erőszakot és szépszavakat és csúnyákat is! De semmi változás!:(

#probléma #idegesítő #báty #megoldás #gonosz #fiú testvêr #nincs nyugalom
2013. febr. 10. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Beszélj a szüleiddel!
2013. febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
A tesók már csak ilyenek, majd kinövi.
2013. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Ha beszélnél a szüleiddel ők meg leszidnák, lehet, hogy utána csak még jobban szekálna. Persze lehet, hogy már beszéltél velük többször is. Így van? Ha még nem, javaslom úgy tedd meg, hogy a bátyád nincs a közelben. Szerintem.
2013. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Együtt érzek veled kérdező! Legjobb egykének lenni. Bár igaz, hogy egy testvérnek is megvan az előnye. Csak a tesóm (3 éves, ezt meg is értem meg minden) az idegrendszeremet próbálja roncsolni. Nagyon pajkos a nagyszuleim miatt, mert mindent meg engednek neki. (szinte ők nevelik) Na mindegy, jó volt ki írni magamból. :)


Tanulj máshol, pl. rokonnál, vagy akkor ha nincs otthon. Szívesen elbeszélgetnék vele. 15/f

2013. febr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom most is tanulnál.
2013. febr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
egyszer borulj ki ugy igazán a szüleid előtt, sírás meg hiszti meg minden amit csak tudsz és majd látják, hogy ez már komolyan ki idegel téged...
2013. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy már szóltam a szüleimnek ők le is szídták de a bátyjám akkor csesztet ha a szüleim nem látják! És az a baj hogy nem nagyon tudok kézzel foghatö bizonyítékot mutatni mert a Máté (bátyjám) nagyon jó színész
2013. ápr. 14. 19:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Szólj nekem ;)
2013. ápr. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!