Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek egyest fogok...

Szerintetek egyest fogok kapni? Fontos

Figyelt kérdés

Ma írtunk témazárót. 12.es vagyok)

Mindent tudtam magamtól 3 oldalt irtam meg minden, de a kezemre volt írva 2 mondat. A tanar a dolgozat vége fele észrevette es brszedte tolem a dogát. En mondtam neki h kívülről tudtam mindent ami igaz is. (Csak egy feladat reszt nem tudtam) es akkor o visszakerdezte pont azt amit nem tudtam. Könyörögtem neki h ne irja be mar sírtam is szószerint o azt mondta muszáj beírja.(de nem irta be akkor) szerintetek befogja írni?? Egyébként eleg kőszívű de engem kedvel mert mindig figyelek oran...



2016. nov. 23. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem muszáj beírnia. Legalábbis nálunk volt olyan, hogy puska esetén elvette a dogát, de a maradék időben újra lehetett kezdeni. Volt olyan, aki így is 4-est kapott, pedig csak negyedórája volt újraírni. Tanárfüggő ez.

Ha tudtad az anyagot, minek irkáltál a kezedre? Leghülyébb puskahely evör.

2016. nov. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondom h egy feladatreszben nem voltam biztos ugyh inkabb leírtam a kezemre .mindig odairtam eddig sose buktam le. Igaz csak par szót szoktam irni ra legtöbbször nem is nezem. Csak biztosít ha nem jutna eszembe vmi..
2016. nov. 23. 16:49
 3/9 anonim ***** válasza:

Ettől még ez csalás, szóval teljesen jogosan kapod majd az egyest.

Én azt mondom, ha bukás elkerülése a cél, vagy csak egyszer él a puskával valaki, mert nem akarja lerontani a jegyét, akkor oké, de te folyamatosan csaltál, csakis a jó jegy érdekében. Szerintem megérdemled a büntetést.

2016. nov. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Minek bszod el az egészet két mondatnyi puskával, ha úgyis majd' mindent tudsz? A dolgozatod lehet értékelhető 3-as / 4-es, de az egészhez a hozzáállásod a béka feneke alatt van, és az élet általában nem egyessel jutalmazza a csalási szándékot (és itt csak a szándék a fontos).

Te mit adnál magadnak? :D

2016. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van. En is magamat hibáztatom hukye vagyok hogy csaltam soha többé nem fogok..es tudom h megérdemlem de ha a körülményeket nézzük, h csak egy mondat volt kb az egesz akkor sztem az tok korrekt lenne ha megengedne a tanar h feleljek es bebizonyitsam h tenyleg tudom es azt a jegyet írna be.

Am eddig egy kettesem volt es a cel a négyes átlag heti egy óránk van.. Szoval jol elszúrtam :(

2016. nov. 23. 21:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha most megúszod, nem fogsz belőle tanulni.

Egyetemen fegyelmi eljárást kezdeményezhetnek puskázásért! Szóval ki is rúghatnak ilyenért.

2016. nov. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat az az egyetem. Ez csak egy közép suli...igazan "elfelejthetne" h írtam egy kis puskát.. Legalabb igy elmondhatna h boldoggá tett
2016. nov. 23. 22:47
 8/9 anonim ***** válasza:
De az ilyenfajta boldogságnak az a veszélye, hogy legközelebb is boldog akarsz lenni :D
2016. nov. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:D :D

Hat jogos. De legkozelebb mar nem kell h boldoggá tegyen:)

2016. nov. 24. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!