Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan fogok tudni beilleszked...

Hogyan fogok tudni beilleszkedni egy új osztályba? 17/f

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy januárban egy másik suliba megyek, mivel elköltözünk majd egy távolabb eső kerületbe és abból az okból, hogy ne kelljen sokat utazgatnom, inkább egy másik suliban fogom tovább folytatni a tanulmányaimat. Ezt a sulit is szerettem, csak sok beszólás ért azért a származásom miatt (ázsiai vagyok félig) és félek, hogy majd ott is így lesz.

Nem is kicsit elvettek az önbizalmamból, sokszor félek odamenni másokhoz beszélgetést kezdeményezni. Meg le is strébereztek párszor, mert jó jegyeim vannak. Csak fontosnak tartom a jövőmet, ennyi a történet.

Valamint meleg is vagyok, de ezt a szüleimen kívül senki sem tudja, el sem mondanám. Viszont vannak így is emberek, akik sejtik, úgyhogy előbb-utóbb kiderült volna. Valszeg a másik suliban ki is fog, viszont van bennem egy kis remény, hogy azért jobb osztálytársaim lesznek. Legalább is csak jó dolgokat hallottam arról a suliról és egyik ismerősöm mondta, hogy van pár barátja akik odajárnak és jófejek.

Mindig is odafigyeltem, hogy kivel barátkozom. Pl olyan barátokat keresek, akik intelligensek, tájékozottak, tisztában vannak az alapvető dolgokkal, tudnak helyesen írni (kivéve ha az illeti diszlexiás vagy diszgráfiás, mert akkor nem ő tehet róla), nagyon idegesít, ha valaki nem tud normális mondatot elmondani vulgáris szavak nélkül, nem baj ha cigizik, csak ne próbálja rám erőltetni, nagyjából legyenek elképzelései az életről, fogadjon el úgy, ahogy vagyok. De szerintem ezek tök alapvető dolgok.

Másrészről sokat szoktam videojátékokkal játszani, szóval remélem ez az illeti számára nem annyira szemetszúró. De azért nem vagyok az az elmebeteg fan :D


Bocsi amúgy ha vannak értelmetlen mondataim. Ebben az országban születtem már amúgy és kiskorom óta tanítanak magyarul és japánul is (édesanyám magyar, édesapám japán), csak van még most is hogy nem jutnak eszembe szavak magyarul akkor japánul mondom és ez fordítva is igaz :D Na mindegy, szóval még egyszer bocsi a hibákért.


2016. nov. 22. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne fĂŠlj attĂłl, hogy nem fogsz beilleszkedni! Ahogy lĂĄtom egy ĂŠrtelmes ember vagy, bĂĄrcsak nekem lennĂŠnek ilyen osztĂĄlytĂĄrsaim..:) veled biztos jĂłl el lehet beszĂŠlgetni, a nemi identitĂĄsodrĂłl meg annyit, hogy fel kell vĂĄllalnod! Nem szabad titkolnod, nekem is sokkal kĂśnnyebb lesz!Aki emiatt be fog szĂłlni, azt szard le, az igazi barĂĄtaidat Ăşgysem fogja ĂŠrdekelni, hogy kikhez vonzĂłdsz..:)
2016. nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ékezetek hülyén írja, sorry.
2016. nov. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A jelenlegi osztálytársaid ezek alapján meglehetősen gyökérnek tűnnek, magadról viszont semmi olyasmit nem írtál, ami különösebben furcsa vagy megvetendő lenne. Ha valamivel normálisabb közegbe kerülsz és nyitott vagy, nem hiszem, hogy nagy problémák lesznek. (Valamint valószínűleg mindenhol akad néhány hozzám hasonló megszállott, akik legszívesebben egész nap japán nyelvről meg kultúráról faggatnának. :D) Keresd azokat az embereket, akik elfogadnak, és ne hagyd, hogy az eddig ért sértések befolyásolják a gondolataidat és az új emberekhez való hozzáállásodat.
2016. nov. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Mi feherek fontosnak tartjuk a csaladfank es vervonalunk tisztasagat szoval teljesen olyat fogadunk be magunk koze aki szinten 100%ban feher, a felvereket nem, ezert vannak ezek a kikozositesek. A felvereket mindig a masik tarsadalom fogadja be az azsiai vagy fekete kultura. Szerintem fedezd fel az azsiai gyokereidet, talald meg onmagad es baratkozz meg hogy te egzotikus vagy es mas. Ezt sok esetben ki lehet hasznalni.
2016. nov. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom eldönteni, hogy az utolsó válaszoló tényleg ilyen elvetemülten gondolkodik, vagy csak troll.
2016. nov. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!