Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valóban az én hibám lenne ez...

Valóban az én hibám lenne ez az egész? 17/f

Figyelt kérdés
Nem szeretném nagyon hosszúra fogni, úgyhogy röviden és tömören annyi, hogy van egy srác az osztályban, aki valami hihetrtlen irritáló. Nincs jobb dolga, mint másoknak beszólogatni vagy bántani a gyengébbeket. Egyik nap láttam, hogy az egyik nagyon félénk lány mellé leült és elkezdte inzultálni, lökdösni meg röhögött rajta. Én minden esetben megvédtem mindenkit, akit célpontjának nézett ki, ha valamit, akkor azt ki nem állhatom, ha valakit ok nélkül szekálnak. Bár sokan mondták, hogy hagyjam, mert a végén engem is elkezd szekálni, de egyszerűen nem érdekel, akkor engem is fog, attól még nem hagyom, hogy így viselkedjen olyanokkal, akik nem érdemlik meg. Akiket bántott a tanárokhoz fordultak, akik nem nagyon szánták el rá magukat, hogy akármit is tegyenek. Pedig sok panasz érkezett rá, órák alatt is folyton beszél, meg van egy osztálytársunk, aki dadog és amikor felelt, kiröhögte, hogy hogyan beszél. Majd egyik nap belém kötött, mivel szerinte kezd egyre zavaróbbá válni, hogy én mindig ott vagyok. Próbáltam higgadtan kezelni a helyzetet, de aztán kezdte nagyon feszegetni a határt és megütöttem, mindez verekedésbe torkollott. A tanárok engem állítottak be bűnbaknak, amikor a többi osztálytársam is mondta, hogy ez nem az én hibám volt és a tanárok is nagyon jól tudják, hogy mindig kiálltam a többiek mellett, míg ez a srác agyon terrorizálta őket. Alapjáraton nem folyamodtam volna ehhez, de az ilyenek nem értenek a szép szóból és abban a pillanatban úgy éreztem, hogy nincs más választásom.
2016. nov. 24. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Helyes. Na de ezután mi lesz?
2016. nov. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Max kapsz vmi figyelmeztetőt. Nagy ügy...
2016. nov. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én így ismeretlenül is büszke vagyok rád, hogy így kiállsz a gyengébbek mellett. Van, amikor tényleg nem hat a szép szó, pedig alapjáraton az erőszakmentesség híve vagyok. Remélem nem lesznek az esetnek túl kellemetlen következményei számodra.
2016. nov. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem.

Ha valóban úgy volt minden, ahogy leírtad, akkor nagyszerű ember vagy, és több hozzád hasonlóra lenne szükség!

A tanáraid pedig köpjenek fel egyet, és álljanak alá!

2016. nov. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szerintem nem te vagy a hibás, Ö provokálta ki
2016. nov. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kis változtatással ugyanazt írtad le, amit a múlt héten!

Már megint megvédted a gyengébbet?

Nem tudsz más történetet kitalálni?

2016. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem helyesen cselekedtél. Őszintén meglep, hogy eddig más nem húzott be neki egyet.

Kétlem, hogy súlyosabb büntetést kapnál, mert nálunk két srác ugrott egymásnak, pedig egyikük se volt olyan, mint akiről te írtál. Ők egy-egy osztályfőnökit kaptak.

De ha a többiek elmondják, hogy milyen barom ez a srác, akkor szerintem te semmit sem fogsz kapni.

15/L

2016. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jól tetted! A tanári kar meg beveheti.Egy beirást kibirsz,de innentől kezdve járj nyitott szemmel és hátul is legyen szemed . Büszke vagyok rád!
2016. nov. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%

"Helyes. Na de ezután mi lesz?"


A terrorizálót is terrorizálni kel, az lesz! Hogyha valaki nem teszi meg az első lépést, ha valaki nem mer áldozatot hozni, akkor sosem lesz változás! Te meg nem azért nem lépsz közbe, mert félsz, hanem mert gonosz vagy! Olyan könnyű a saját viselkedésed ráfogni arra, hogy azért vagy ilyen, mert mindenki ilyen, és ezt várják el... De hogyha nem ezt várják el, akkor is olyan vagy, és ezzel elárulod magad, hogy azért vagy olyan, amilyen, mert szemét vagy és kegyetlen! ne fogd a gyávaságodra! A kérdező meg jól tette, amit tett!

2016. nov. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ma 14:38


Mit szívtál? Adjál már nekem is, mert magamtól nem tudok ilyen s*gghülye lenni...


Még egyszer: Helyes. Na de ezután mi lesz?

Elemzem, csak neked:

"Helyes" = Egyetértek vele, hogy ezt tette.

"Na de ezután mi lesz?" - Mik a kilátások abban az iskolában, milyen szankcióban lesz része, hogyan tovább?


Na most akkor áruld már el nekem, hogy mi a bajod?

2016. nov. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!