Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnám elfelejteni...

Secretlytor kérdése:

Hogyan tudnám elfelejteni azt, akibe szerelmes vagyok, de minden nap látom?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akivel 1,5 éve kavartunk, szinte minden héten legalább 1x találkoztunk, és eg, különleges lány, azt hiszem mondhatom azt is, hogy beleszerettm. Igazi szenvedélyes viszony volt, sok vitával, veszekedéssel, de boldogsággal is. Ez az egész titokba ment, én szerettem volna felvállalni ezt az egészet, többször is, de ő nem akarta.

A lényeg, hogy most úgy néz ki, hogy vége, én pedig nagyon szenvedek minden nap, főleg, hogy olyan ember vagyok akinek a magánélet központi szerepű az életében. Sok lánnyal jóba vagyok, kavarok is mással, de nem ugyanaz. Ha nem látnám minden nap, el tudnám felejteni, de sajnos ez a helyzet. Plusz emellett van egy másik fiú is az osztályban, akivel egyszer már csókolóztak régebben, de most megint kibékültek, és sokat elvannak, ezt főleg rossz látni.

Kérlek valaki segítsen.. 17/F



2016. nov. 25. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Őszintén elég rossz helyzet, amikor szerelmes voltam csak úgy bírtam valamilyen szinten túllépni az illetőn, ha nem is láttam és nem is beszéltem vele, mert amint megláttam általában megint visszakerültem arra a szintre.


Szokásos tanácsok:

- ismerkedj új lányokkal, hátha megfog az egyik, bár én szerelmesen képtelen vagyok :D

- foglald el magad

- idővel jobb lesz.

2016. nov. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy idő, csak az idő segít és semmi más.
2016. nov. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most ahogy így elolvastam a te helyzetedet, egy nagyon kicsit hasonlít az én helyzetemhez.

Csak én lány vagyok és sajnos nem jártam a fiúval, de volt alkalmam megismerni és hát sajnos lassan egy éve nem tudom elfelejteni, pedig csak 3 hónapja látom minden egyes hétköznapon...

2016. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi ez lemaradt : 15/L
2016. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mi sem jártunk, csak kavartunk..Azért legalább azt jó látni, hogy vannak "sorstársaim". Bár azt nem értem, hogy hogy van az, hogy csak 3 hónaponként látod.

Azt hiszem ebben a helyzetben tényleg csak az idő, ami segít..

2016. nov. 29. 17:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Juj bocsi azt úgy értettem hogy a suliban minden nap látom szeptember óta.... :)
2016. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!