Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? 7 éve szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 7 éve szakítottunk, azóta minden nap eszembe jut. Próbáltam elfelejteni, volt párkapcsolatom, hónapokig működött, utána ismét a régin járt az eszem. Mit lehet tenni? Soha nem leszek már olyan szerelmes, mint belé?

Figyelt kérdés

Ő volt az igazi nagy szerelem, szerettük egymást,de mégis megcsalt, átvert stb. Fogok tudni még szeretni úgy valakit mint őt? Rengeteg idő telt el, nyilván változott ő is, én is már egyikünk sem ugyanaz az ember. Ugyanott nem lehetne folytatni,ahol abbahagytuk.

28/n


2016. máj. 21. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

1. NEM ZÁRTAD LE A MÚLTAT!!!, ha lezártad volna, nem rágódnál még mindig az exen!

2. Tedd, vagy ne tedd, de sohase próbáld!

3. Ne hozzá akard hasonlítani a többit!

4. Mi értelme, úgy őszintén, hogy ennyi idősen is még az exen rágódsz, aki megcsalt és átvert téged? Ilyenre pazarolod a drága idődet?


Minden megvalósítható, ha az ember akarja, tesz érte és van kitartása.

Benned egyenlőre még csak azt látom, hogy próbálkoztál a nagy semmivel!

2016. máj. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csak a káposzta jó felmelegítve
2016. máj. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1. De akkor mivel próbálkozzak? Hogy tudnám elfelejteni? Ezek az általános tippek nem jöttek be,h sportolj, légy a barátaiddal stb. van olyan, h egyedül vagyok és akkor úgyis eszembe jut. Szóval hogy tudnám végleg elfelejteni?? Mert én örülnék legjobban,ha ez egy gombnyomásra menne! Akkor voltak viták, sokat gondolkoztam azon,hogy más jobban megbecsülne. Visszagondolva viszont felértékelődik a múlt és nem jut eszembe csak a jó.
2016. máj. 21. 15:47
 4/10 anonim ***** válasza:

1. Ne a múltban élj már, hanem a jelenben!

2. Foglalkozz önismerettel! Olvass ilyen témában könyveket, blogokat, hallgass motivációs és önfejlesztő hanganyagokat!

2016. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én mást mondok : ha nem tudod elfelejteni, keresd meg. aztán ki tudja, lehet összejön vagy barátok maradtok , lényeg, hogy kibillensz ebből az állapotbol és le tudod zárni a multat. vele vagy nem vele. lehet, rájössz, hogy most nem is tetszik már. az is lehet, hogy rájöttök, ujra tudnátok kezdeni.
2016. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok. hiába mondják, hogy felejtsd el, ha nem megy.. ez max akkor fog bekövetkezni, ha találsz még egy olyan különlegesen, mint ő. sokan irják itt is, az életben is tapasztalom , hogy gyakran tizensok év után jön valakinek egy nagyon nagy szerelem után egy másik. vagy olyanok is vannak, akik már házasok, de egy régi után ácsingoznak. nem is kevesen. nem egyedülállo a problémád. ilyen a szerelem természete.
2016. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Nem tudom hogy ő hiányzik e, vagy a szerelem érzése...újra szerelmes akarok lenni, az óriási boldogság, rózsaszín ködben lenni!
2016. máj. 21. 17:26
 8/10 anonim ***** válasza:
lehet abban vmi, h nem szeretett, ha mégis megcsalt. erre gondolj, és talán elmegy a kedved tőle :) (egyébként is baszh**od, ha te szereted, de ő meg már rég letojja a fejedet)
2016. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Menj el egy kinezilógushoz.

Biztosan fog segíteni. Én épp tegnap mentem el egyhez, mert a párkapcsolatom romlott meg, és döntésképtelen voltam..

Most már tudom, hogy mit kell majd tennem.

Úgy jöttem ki tőle, mit akit kicseréltek.

2016. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szóval ő kapcsolatban él? Ha igen akkor miért zavarnál bele? Egyébként ha érezne irántad valamit ő is keresne lehet.Viszont,ha tényleg nem segít semmi hozz össze vele egy talit,ahogy már páran írták lehet könnyebb lesz túltenni magad,ha még egy utolsót beszélgettek.
2016. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!