Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Kiközösítenek!...

Mit tegyek? Kiközösítenek! Utálom!

Figyelt kérdés

Nem bírom az iskolát, túl nehéz. Rossz választás volt (pedig a legenyhébbett választottam a "kiváló" sulik kategóriájából). Új osztály: se barát, se vidámság. Nem bírom felvenni az ütemet az osztállyal, nincsenek barátaim. A bentlakást is gyűlölöm, a szobatársakat is (akik osztálytársak). Nem bírom.

Ha boldog vagyok, akkor belémkötnek, lerontsák a kedvem. Ha rossz jegyet kapok, akkor egész héten gyötröm magam, ha jót, akkor meg se lövöm. Utálom. Folyamatosan rossz a kedvem, s már szombat délután szomorodok, amikor tudatosodik bennem, hogy egy nap, s mehetek vissza. Nem bírom.


2016. nov. 27. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért iratkoztál oda egyáltalán?
2016. nov. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyél nyitott, és barátkozz! Ha egy lány sem szimpi, akk lehetnek fiú haverjaid is! Próbálj vmiből kiemelkedően jó lenni(vmi sportra gondolok vagy ilyesmi) h irigykedjenek majd rád azok a lányok akik kiközösítettek, de ha utána meg nyalni akarnak akk ne engedd nekik h a barátnőid legyenek!! (Én ezt tenném/teszem xd) akik kikőzösítenek ne állj velük szóba, ha kérdeznek sem, és ha bármi kell nekik ne segíts! Remélem segítettem! (bocsi ha rosszakat írtam, próbáltam nem durvákat, szerintem sikerült is, de eddig a legtöbb ember megjegyezte már h bosszúálló vagyok... ) :)
2016. nov. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es: mert jó iskolába akartam menni, s ez a "jó" kategóriában a leggyengébb (viszonylag magas volt a vizsgaeredményem).

2-es: próbáltam nyitni. már első napoktól kezdve, de nem engednek ők be. Próbálkozom, de már kezdek belefáradni.

A fiúk és lányok eléggé el vannak klikkesedve. Nem állnak egymással szóba. Ez is újdonság nekem. De amúgy köszönöm a választ.

2016. dec. 1. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!