Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utálom az osztályomat, hogy...

Utálom az osztályomat, hogy teljen gyorsabban az idő?

Figyelt kérdés

7.-es vagyok,már "csak" 2 évet kell kibírnom ebben a retardált osztályban..gyerekesek a legtöbben,elveszik a kulcsainkat stb..sok barátnőm van,őket általában szeretem,de van amikor elviselhetetlenek..annyira várom a gimit..de még nagyon sok idő van hátra..másik suliba/osztályba anyukám nem engedi h átmenjek..

Köszi a(z) (értelmes) válaszokat!


2016. okt. 25. 17:09
 1/5 viragok válasza:

Hú hallod én kereken pontosanebben a cipőben vagyok én is pont u.-es vqgyok és nekwm is pont ilyenek az osztálytársaim.

Tudom hogy nagyon rossz hogy ilyenek de igazából akik húlyék azok hülyék.sajna őket nem tudod megváltoztatni.és egyébként tényleg az hogy ha igy állsz a dolgokhoz igazából nemlesz jobb.tudom hogy nem kellemes hogya cuccaid dobáljál

2016. okt. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 viragok válasza:
De próbáld meg megbeszélni velük.én is minfig mondom nekik hogy miért dobáltok??plussz ha tényleg a barátaid akkor békén hagynának!nemtom hogy nekm van-e ö.l.b.-d de ha van akkor gondolom ő nem szokott téged dobálni(márha ő abba az oszt.-ba jár)megkérhetnéd őt is hogy néha álljon ki melletted.
2016. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Azt sem engedte anyud, hogy átmenj hatosztályosba?
2016. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is ez volt, sokszor úgy éreztem, hogy nem találom a helyem a többiek között. Nem utáltak, ez biztos, de ha nem voltam ott velük akkor, akkor sem hiányoztam nekik. Meg jó tanuló voltam, alsóban ezért is cseszegettek. Persze volt osztályon belül egy kisebb baráti köröm, őket szerettem. Most új iskolát kezdtem, de még mindig ezt érzem egy picit, hogyha hárman megyünk egymás mellett, és nem olyan széles a járda akkor tuti nekem kell hátul kullognom a többiek után, akik le se sz@rnak. De összességében jó az osztály, remélhetőleg ez 4 évig kitart :)
2016. okt. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"akik húlyék azok hülyék.sajna őket nem tudod megváltoztatni."


Ez nem igaz. Mindenkit meg lehet változtatni. Nem genetikailag hülyék, hanem szerzetten. Azzal, hogy mindenki kijelenti, hogy nincs mit tenni, egyrészt mindenkivel elhiteted, hogy nem lehet változtatni a helyzeten, és menthetetlen az egész (ami persze nem igaz). Másrészt ezzel azt mondod, hogy ők születésük pillanatától kezdve genetikailag ilyen viselkedések, egyszerűen ilyenek, pedig ez sem igaz. Egyszer egy gróf, vagy báró, vagy egy ilyen magasabb rangú nemes kiválasztott egy szegény szakadt lányt egy putriból, és bevitte a saját palotájába, hogy bebizonyítsa, hogy ő belőle is lehet úri hölgyet faragni. 1 év alatt ugyanolyan lett, mint a többi úri hölgy, pedig azt hitték, hogy egy élet sem lesz elég hozzá. Senki sem menthetetlen. Undorító dolog, belopkodják mások kulcsát. De szerintem ne várd a középiskolát. A legtöbb gyerek életében visszaesés történik. Visszaesik a szorgalma, rosszabb lesz a teljesítménye. De kívánom, hogy neked legyen szerencséd, és sikerüljön jobb helyre kerülnöd.

2016. okt. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!