Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kiközösítenek a, , legjobb"...

Kiközösítenek a, , legjobb" barátnőim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még csak 5.es vagyok. Van az osztályfőnök mban egy lány csapat(6an vannak) ebben benne voltam én is az év elején. De első félévben összevesztem az egyik leánkával és le csekáztam (ami pontosan az. 67kg és 159cm) nagyon fel idegesített úgy hogy csapat munkáztunk és volt eggy ötletem és elmondtam nekik. Ez tetszett nekik és azelőtt mondott ő is egy ötletet amit addig tartottak jónak. Felmérgelődött és félrelökött az asztaltól,s azt mondta:,,eleget segítettél most nem kérünk a segítségedből." Mondom:a tanárúr legyen fekete földig ha nem segítek. Erre elhallgatott és megcsináltuk az ő ötletét (7-es mindenkinek) mert sokat hisztizett hogy neki nem tetszik stb. Elmondtuk a tanárurnak az ötletem s ő erre: ez tetszett nektek? ,,Nem nekünk hanem Varga Anitának tetszett. " akkor miért ezt csináltatok? Mert hisztizett. Ezért megengedte a tanarur h újra csináljuk a jegyeket vargáét kiveve nem irta be s lett eggy 10-es mindenkinek. S ezután mindig veszekedünk. Eddig a fiúkkal beszélgettem (1-4-ben is) s a többi lány Anita pártjára áll mert ők a nagy néptáncosok. Könyörgöm én is néptáncolok csakúgy mint ők de a super 6-os meg kell maradjon ezért táncon is csak a fiúkkal logók stb. S van egy jóképű fiú akibe az egészen bele vannak zúgva és én is egy picit. S féltékenyek mert ő az egyik legjobb barátom. Szóval s.o.s. még 3évet velük kell legyek és már elég volt 5 év velük. Hülye válaszokat nem kérek.
2016. máj. 2. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát pedig ez van, ki kell bírnod vagy szólsz a szüleidnek és átraknak egy másik suliba. Nézd én kibírtam azt hogy állandóan szekáltak akkor te ezt kibírod. 8 évet lehúztam meg most már majdnem 1 évet.
2016. máj. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: sajnos meg kell tanulni hogy az élet nem mindig jó hozzánk. Mindig arra gondoltam hogy a középiskola jobb lesz(nekem nincs mázlim annyira nem lett jobb) van ez így de valamennyire örülök mert végülis van egy pár barátom lehethogy kevesen vannak de ők igaz barátok
2016. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebből megtanultad, hogy a tetteidnek következményei vannak. Te kezdted azzal, hogy beszóltál a csajnak indokolatlanul, cska mert nem tudtad a kb. senkit nem érdeklő véleményedet megtartani magadnak... kit érdekel, hogy te kövérnek tartod (már ha a cseka azt jelenti, proliul nem beszélek).


Amúgy meg ha hülyének tartod mindegyiket, most miért is nyígsz, hogy nem barátkoznak veled? Tojd le őket, aztán kész.


Amúgy meg ha segítséget vársz, akkor írd már le normálisan az egészet. Alig lehetett megérteni a történetet, mert a helyesírást hírből sem ismered. Meg amiken problémáztok... hát lazán el tudtam képzelni egy bivalybasznádi tahógyerek-szakmunkásképzőt, ez kb. az a szint.

2016. máj. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért azt megtehetted volna, hogy kihagyod ezeket az erdélyi szlengeket, és értelmesebben írsz, mert így abszolút nem érthető, amit leírtál. Olvasd már el még egyszer, és írd már le érthetőbben, mert így se füle se farka az egésznek :D


Amúgy meg relax, majd kibékültök úgyis, már csak így megy ez 5.-ben. :D

2016. máj. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsi aki nem szereti az erdélyi tájszólást,de én is Erdélyben élek s ez nálunk a normális beszéd.
2016. máj. 9. 15:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem nem szeretem, hanem nem értem!
2016. máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!