Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha nagy az orrom?

Mit csináljak ha nagy az orrom?

Figyelt kérdés
Piszkálni és csúfolni szoktak mert nagy az orrom , ez ellen mit tehetnék ?

2016. nov. 28. 21:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem az orroddal van baj, hanem azokkal a barmokkal, akik emiatt piszkálnak.
2016. nov. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
eléggé bántó tud lenni :(
2016. nov. 28. 21:38
 3/18 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem az orrod mibenléte tesz értékesebb emberré, akik pedig ezt nem látják az az ő bajuk.


Nincsen ember akinek ne lenne hibája, nem is ezzel kell foglalkozni hanem a többi értékkel amiből mellesleg több is van.


Szerintem nem a legjobb barátaid csúfolnak, hanem az értelmiségiek, nem is véletlen. Inkább legyél a barátaiddal, családoddal.

2016. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
velük vagyok , csak néha az iskolába oda jönnek hozzám
2016. nov. 28. 21:48
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Azzal válaszolj nekik amik az ő jellegzetességük . A dagadtat malacképűnek , a másikat gülü szeműnek stb nevezd .
2016. nov. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
vagy próbáld poénra venni: nekem is elég nagy orrom van ráadásul mint valami boxolónak van benne egy jó nagy törés is. Namármost tudni kell hogy minden szaron spórolok, ha kell éhezek egész nap de 100 forintot nem adok ki egy szaros pogácsáért sem, el is kezdtem magamat zsidónak hívni, és lásd már a fél suli úgy hív de nem ilyen lekezelően, vagy gúnynévnek használják hanem mint egy sima becenevet. Próbáld meg valahogy a saját oldaladra terelni az ilyen ügyeket, vagy valahogyan elterelni róla a figyelmet. A visszaszólás tapasztalataim szerint sokszor rosszabb lett, bár én megoldottam akkor a testi adottságaimmal a b@asztatást.
2016. nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Herby-t nem nagyon szeretem, de ő mondta még, egyik régebbi videójában. "Jegyezd meg! Akinek problémája van veled, az-az ő problémája és nem a tied. Minek foglalkoznál más problémájával? Főleg olyan emberével, aki nem fontos." :)


Nézz át rajtuk, ha látják, hogy nem érdekel, lefognak szállni rólad. :)

2016. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 mantis religiosa ***** válasza:
Légy rá büszke! Napóleon is megmondta: 2 Nagy orr, nagy jellem. " És Ő már csak tudta mit beszél, személyes tapasztalatból.
2016. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 mantis religiosa ***** válasza:

2 = "


" Nagy orr, nagy jellem. "

2016. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) már egy picit jobban érzem magam
2016. nov. 28. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!