Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudjam elfogadni a...

Hogyan tudjam elfogadni a nagy és görbe orrom?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok elég nagy és görbe orral.Ez így magában még rendben van,de ezt egyszerűen nem bírom elfogadni.Csúnyábbnak gondolom ez miatt magam,szorongok barátok vagy más emberek társaságában csak azért,mert ők biztos az én orromat nézik,hogy huuu milyen nagy.Az a baj,hogy ez a szorongás tenyérizzadással társul ami még nagyobb gond,mert elég ciki tud lenni,ha valakivel kezet kell fognom vagy sok ideig tartani egy papírt.(sokszor elázik).


Pedig el kellene magam tudni fogadni,több lány szerint nagyon szép kék szemeim vannak,nem vagyok se túlsúlyos vagy sovány,inkább sportos.Jól sportolok,futok,igaz annyira nem vagyok izmos,de erősnek erős vagyok.Habár egy ideje elkezdtem komolyabban kondizni,hátha az ad egy kis önbizalmat.Az arcom többi részével is minden rendben,nem tartom magam páva sítílusúnak,ettől függetlenül adok magamra, igényes vagyok.Elég sok barátom van és még több haverom,az osztályban is elég sokan bírnak,a lányok közül is többen.Elfogultság mentesen elég jó humorérzékkel is rendelkezem. :) Emellett rossz tanulónak sem mondanám magam négyes ötös,nem vagyok hülye az élethez.


A sok jó tulajdonságom mellett mégis csak erre az egy orra tudok koncentrálni,pedig aztán egy csomó szép és rendes lánnyal jóba vagyok,de hiába amikor velük beszélek egyszerűen gátlásos leszek,mert hogy ő most biztos az én orrom nézi,ettől elkezd izzadni a tenyerem és,ha meg izzad a tenyerem már el is ment az egésztől a kedvem,nehogy véletlenül meg kelljen fogni vagy valami és,akkor az tök ciki,hogy full víz a kezem.

Pár hónapja össze is jöhettem volna egy olyan lánnyal,aki aztán tényleg elég szép volt minden téren,belső-külső mindenhogy...és ő akart jobban engem ,mégis sikerült elcsesznem,mert az orrommal voltam elfoglalva és ezek után jött a szokásos tenyér izzadás,és így már a kezét sem mertem megfogni.Nem voltam talpra esett,ezért elvesztettem...kár érte :/ Egyszerűen nem tudtam magamban feldolgozni,hogy őt nem érdekli,hogy nekem milyen az orrom,netán tetszik is neki. :D


Na remélem értitek ezt a csak nekem létező problémát,amiből próbálok kilábalni,de nem nagyon tudok.Érdemes lenne esetleg valakihez fordulni aki beszél nekem erről? Szüleimnek sem mondtam soha,hogy engem zavar az orrom.Mindenki azt hiszi egy életvidám ember vagyok,de közben pedig nem. :/


Ha esetleg van valami kérdés erről a furcsa problémáról nyugodtan írjátok meg ésakkor megpróbálok válaszolni rá,mert elhiszem,hogy ez az egész így hülyén hangzik.Hátha tud nekem valaki segíteni. Nem szeretnék feszélyezetten élni ez miatt! 18/F



2016. szept. 15. 18:05
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért,rossz megfogalmazásokért,telefonról írtam.
2016. szept. 15. 18:06
 2/19 anonim ***** válasza:
11%
zsidó vagy?
2016. szept. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne görcsölj annyit az orrod miatt! Tetszel a lányoknak,látod?! Akkor miért szabsz magadnak határokat?
2016. szept. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Pont azt akartam kérdezni, mint a második.
2016. szept. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Ilyen?

2016. szept. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ellene úgyse tehetsz semmit, a legjobban azzal jársz, ha leszarod.
2016. szept. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ja azt nem írtam oda.Nem vagyok zsidó ezt biztosra tudom,meg az orromon kívül amúgy sincs semmi zsidós vonás rajtam.Inkább olyan görögösen vagy olaszosan nagy orrom.Nem ez a zsidós puklis vagy kampós orr,nem tudom hogy mondják. Hanem így magában a csont nem egyenes,hanem egyből ilyen görbébb.
2016. szept. 15. 18:21
 8/19 A kérdező kommentje:

3as pont ez ellen küzdök,hogy rendet tegyek a fejembe és elfogadjam magam,csak már sajnos hosszú idő óta nem sikerül.Mondjuk ebbe ez a tenyér izzadás is szerepet játszik,mármint,hogy nem nagyon merek nyitni a lányok fele,a tenyérizzadás meg az orromból vezethető le.Bonyolult dolgok ezek :D De tényleg elhiszem,ha hülyének gondoltok meg,hogy ezek nem is problémák. Valószínűleg én is pont így gondolkoznék,ha nem én lennék a "szenvedő" alany.


Nem olyan,mint a képen,enyhébb görbület van benne,kivéve amikor mosolygok vagy nevetek.

2016. szept. 15. 18:25
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

Mi lenne, ha nemcsak az orrodat néznéd, hanem az összképet az arcodról?

Sokáig én sem voltam kibékülve magammal... De a régi fotók segítettek. Aranyos gyerekkori képek. A főbb vonások megmaradnak, ami egyedivé tesz minket és széppé! Biztos Te is szép kisgyerek voltál.

Ha meg egy lánynak bejössz, akkor ne kételkedj az ízlésében! Én is így fogadtam el teljesen magam, hogy a páromnak gyönyörű vagyok. S ettől a belső kisugárzásod is még szimpatikusabb lesz másoknak is! Hidd el!!!

2016. szept. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a nagy, görbe orr a legszebb a világon. :) Mit gondolsz, miért sasorrú a legtöbb fantasy hős? Karaktert ad az arcnak, egyáltalán nem csúnya.


Én attól vagyok hideglelős, ha a szememet nézik (lóg az egyik szemhéjam, az a szemem feleakkora, mint a másik), de nyilván mindennapi kontaktnál ez elkerülhetetlen, csak ezért nem dobnék egy olyan srácot, aki egyébként kívül-belül tetszik.

20/L

2016. szept. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!