Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez miért számít menőnek?

Ez miért számít menőnek?

Figyelt kérdés

Megjegyzem így az elején, 14 évesek vagyunk.

Az egyik srác az osztályomban ma arról kezdett el áradozni, hogy lefeküdt a barátnőjével és egész nap erről zengett ódákat.

Miért nem tartja meg magának? Szerintem ezek olyan dolgok, amik nem másra tartoznak. Legalább is én tuti nem teregetném ki a magánéletemet olyan embereknek, akikkel pl nem is beszélek.


2016. nov. 29. 20:22
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Egy általános iskolás, vagy egy közép iskolás...teljesen mindegy, egy kaptafa. Sajnos a mai világban jó pár fiatal - tisztelet a kivételnek - elfajult, ilyen idősen már az a menő, ha nem tanulsz, hogy minél több csajod volt már és ha legalább egy kis zacskó por vagy éppen egy doboz cigaretta és öngyújtó van nálad. De természetesen ez csak az ő oldalukról van így. Neki ez egy újdonság volt, amire én ugyan nem lennék büszke, de ő az rá, hiszen minél fiatalabb valaki annál idősebbnek és érettebbnek akar tűnni, ami így persze nem válik valóra, de az érzés benne van, hogy ő olyat csinált, amit a felnőttek. Az ilyesmik felettek el kell nézni, túl kell lépni rajta, nem kell foglalkozni vele. Majd, ha ezer meg egy lányon is túl lesz és elkap valamilyen nemi betegséget, fertőzést, akkor majd csak megvonod a vállad és gondolod majd, hogy te csináltad jól. :)

2016. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, hogyha valaki erről beszél, de igazából nem is figyelek rá. Felőlem mondja, nem haragszom meg rá, de nem lesz több a szememben ettől.
2016. nov. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!