Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mai világban mennyire számít...

Mai világban mennyire számít egy lány szemében menőnek, ha egy fiú okos/művelt és mellé csendes/zárkózott?

Figyelt kérdés

2014. jún. 5. 15:04
1 2
 1/14 Liiiz*-* válasza:
Tudod szerintem valamilyen szinten igen,és sőt cuki is...de ne vigye túlzásba mert az már nem túlságosan az.
2014. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem "menőnek" mondanám, hanem imponálónak :) Legalábbis nekem. Nem bírom, mikor valaki arcoskodik, és hozzá még síkhülye.
2014. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiba, hogy nem túl népszerű az ilyen típus, de jóval nagyobb esélye van komoly kapcsolatra. Csak ugye megtalálni rohadt nehéz AZT a lányt.
2014. jún. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
*annyiban
2014. jún. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem. legfeljebb 1-1 villantás erejéig, de ez is csak inkább a presztízs része.


ne azért legyél okos, hogy másoknál imponálj. legyen igényed magad felé.


szex-barátnő kell, vagy valami komolyabbat szeretnél?

2014. jún. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az intelligencia és a műveltség, a párkapcsolatok kialakításában, presztízs nélkül nem ér semmit. A nőket ugyanis hidegen hagyja az intelligencia és a műveltség. Továbbá csenes és zárkózott ne legyél, mert az se túl jó pont náluk.
2014. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 6-os!

Lehet,hogy a primitív prollerp.csákat hidegen hagyja,de azok a muffok annyit is érnek...

2014. jún. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

" A nőket ugyanis hidegen hagyja az intelligencia és a műveltség"

Azt ne mond már 6., hogy a nőknek mindegy, hogy egy intelligens, olvasott és tanult ember a párja, vagy egy tuskó, tudatlan és nagyképű senkiházi. Nem tagadom, vannak olyan nők, akiket hidegen hagy az általad említett két dolog, de ezt általánosítva így kijelenteni laikusságra vall.

2014. jún. 5. 17:32
 9/14 anonim ***** válasza:
Amikor már benne vagytok egy kapcsolatban, akkor egy részeteknek, lehet hogy tényleg fontos, de előtte, párválasztásnál ez nektek kb huszadrangú szempont.
2014. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Te általánosítasz. Én például egy ostoba, hangoskodó és nagyképű lánnyal szóba sem állnék, lehet akármilyen szép, vagy nem szép. Egyszerűen taszítana ez a viselkedés, hiába próbálna felém nyílni. Valahogy nálam ez az egyik legfontosabb szempont. Nem hiszem, hogy én lennék az egyetlen ilyen ember.
2014. jún. 5. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!