Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Japán és Korea imádó középisko...

Japán és Korea imádó középiskolás osztálytársamnak mi lenne a legjobb ajándék karácsonyra legfeljebb 1000Ft értékben? Jó tanuló nem mellesleg.

Figyelt kérdés

Iskolai karácsonyi ajándékozáshoz egy lányt húztam (én fiú vagyok) és tőlem nagyon távol áll ez a világ, ami valóban elég távol van, ezért nem tudom mi lehetne a jó.

Gondolom a legtöbb osztálytársam csokoládét ad, meg ilyesmiket a másiknak, lehet, hogy nekem is ez lesz a jó, de valami jót akarok adni neki, amit talán értékel. Ennyit tudok csak róla személyes tulajdonság, hogy ilyen japánkorea imádó, meg hogy jó tanuló (magolós típus sajnos.)



2016. dec. 1. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Japán imádó alatt azt érted, hogy szereti az animéket és vagy a mangákat, esetleg a kultúra és a nyelv érdekli?


Ha az előbbi akkor szinte bármilyen animés cuccnak (bögre, kitűző, poszter, ékszerek) örülni fog. (Csak ki kéne derítened, hogy miket szeret nézni/olvasni az animés társadalom eléggé megosztott. Valamit vagy szerettünk vagy gyűlölünk.)

2016. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt ahogy az első írta, jó lenne konkrétan is tudnod hogy mit is szeret, mert egyébként eléggé mellé lehet lőni. Másrészt szerintem 1000 Ft értékben nem igazán lehet ilyesmit szerezni, főleg nem itt Magyarországon. Jó eséllyel rendelhetnél Japánból, de akkor ugye már eleve a kiszállítása bőven többe kerül mint 1000 Ft.
2016. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni japan zold teat a polusban es kimchit(koreai savanyusag) az azsiacenter nyugati szarnyaban.
2016. dec. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi köze a tanuláshoz az ajándékozáshoz?
2016. dec. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi a tippeket, es tobbet nagyon en sem tudok rola.


Mi köze? Minden összefügg mindennel, egy jó emberismerő már ezekből a tulajdonságokból is leszűrhet valami személyi tulajdonságot.

2016. dec. 7. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!