Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vegyek, csináljak a...

Mit vegyek, csináljak a legjobb barátnőm szülinapjára? 14/L

Figyelt kérdés
Sziasztok. A legjobb barátnőm 14. szülinapjára szeretnék ötleteket kérni tőletek, tapasztalatokat, hogy mi vált be nálatok, és segítségeteket kérem. A legjobb barátnőm mindig meglep valami szuper ajándékkal, én viszont sose tudom mit adjak neki. Nagyon szereti a Harry Pottert, a lovakat, a ruhákat,nagyon szeret fonni hajakat, szeret utazni, új dolgokat kipróbálni és szereti a humoros dolgokat. Annyit tudok, hogy csinálok neki egy zenés videót a közös emlékeinkről, amit majd kirakok az oldalára, de más ötletem nincs nagyon. Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket, ha majd valamelyiket felhasználom és beválik, leírom ide a barátnőm reakcióját. További szép napot, sziasztok :)

2016. okt. 23. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem a videó mellé vegyél valami lovas vagy harry potteres dolgot, mert ha kirakod az oldalára az elfog veszni a sok szülinapi köszöntő mellett.


vagy ami elég elcsépelt, de kedves ajándék: vegyél egy egyszínű bögrét, és nyomtattasd rá egy közös képeteket

2016. okt. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hp-s nyaklánc?
2016. okt. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egy pólót, amin harry potter lovagol es közben fonja a haját:D amúgy meg, ha beírod esetleg aliexpressbe hogy hp vagy valami ehhez kapcsolódód vagy a lovakhoz kapcsolódót rengeteg klassz dolgot találhatsz!:) jaj és a múltkor láttam a pull&bearben egy unikornisos telefontokot kb ezer forint környékén. Ennek még az is örülne szerintem, aki nem nagyon van oda a lovakért:D de a clairesben is rengeteg ilyen dolgot találhatsz:) remélem tudtam segíteni:)
2016. dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!