Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bunkó amit csinálok?

Bunkó amit csinálok?

Figyelt kérdés
Utálom a rajzot meg a tanárt is és elhatároztam , hogy nem rajzolok (meg bukni nem fogok , meg a rajz jegy amúgy se számít semmihez )az óra alatt mindig meg írom a házit , meg tanulom az elméleteket más tantárgyakból , még nem szólt rám de ez bunkóság ?

2016. dec. 1. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Az. Viszont ha nem szólt rád, akkor meg lényegtelen :D

Ettől függetlenül ne legyenek illúzióid, bunkóság. Gondolom úgy van vele, hogy őt sem érdekli nagyon a dolog.

2016. dec. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Legalább egy alapszintű, pár perces vázlatot produkálj neki. Téged is zavarna, ha mondjuk matekot tanítanál és lenne egy gyerek, aki le se.
2016. dec. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ja csak hát egy matek meg egy rajzot ne hasonlítsunk össze , egy házival előrébb leszek mint egy rajzal
2016. dec. 2. 16:37
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem szereted a rajzot? O.o

Jó, ezt most hagyjuk.

Ez bunkóság. Szokott olyan lenni hogy beszélsz valakihez és az közbe beledumál, vagy oda sem figyel? Mert ha igen, akkor gondolom tudod milyen érzés. Akkor szerinte a tanárnak milyen?

Akkor legalább firkálj valamit, de elméletet tanulni??? Lecke az még el-el megy, de a tanulás...

Lecke+pici rajz= nincs bunkóság= neked is jó, a tanárnak is.

Ha már itt a mateknál tartunk. :D

2016. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Suttyó vagy. Ráadásul pofátlan. Én vizuális antitálentum vagyok, de mindig megpróbáltam rajz órán megcsinálni, amit a tanár kért. K**ára nem az a fontos, hogy szerinted lényeges-e valamelyik tantárgy, hanem az, hogy szorult-e beléd annyi tisztelet, becsület, kultúra és értelem, hogy ne rajz órán írd a házit. A tanár, b+ odateszi neked a tudását, a felkészültségét, te meg telibe szärod.. Istenem, de szánalmas.
2016. dec. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
milyen tanár tudását ???? :D az a nő is egy barom aki tanít utál engem és én is őt . jah nagyon sok tudást ad meg mondja hogy a könyvből mit rajzolj ki és ennyi nem segít semmit , még tanácsokat se ad az a vén rb@nc
2016. dec. 4. 12:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Te tudod.. De én a helyedben a magyartanárral ápolnék szorosabb kapcsolatot, mert az ő tudására viszont tényleg nagy szükséged lenne.
2016. dec. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ha csak okoskodni jöttök ide akkor inkább ne írjatok semmit köszi.
2016. dec. 4. 12:43
 9/13 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de kérdésedre válaszolva bunkóság, mégpedig oltári nagy. Lehetne benned annyi, hogy legalább fél óráig rajzolsz, vagy összedobsz valamit.

Sőt, nem csak, hogy bunkóság, de még banális baromság is amit csinálsz. Nem tudom a többi tárgyból milyen jegyeid vannak, de most a rajzzal lerontani az átlagod csak mert rossz a kapcsolatod a tanárral? Ezzel nem vele tolsz ki, hanem magaddal, de te tudod... :)

2016. dec. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szia, megtudnád mondani a tanárod nevét, mert a régi iskolámban is volt ilyen eset.
2016. dec. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!