Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálok rosszul, bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul, bennem van a hiba? Vagy a netes társkeresőkön minden férfi ilyen sértődékeny és bunkó?

Figyelt kérdés

Regisztráltam netes társkeresőn, rengeteg üzenetet kapok fiúktól, férfiaktól. Én szeretnék magam mellé egy hozzám hasonló végzettségű párt találni, egyetemistát vagy diplomást, nem büfé szakost. Értelmes, jóképű srácot.

Egy csomó középfokú, sőt sok huszonéves és csak alapfokú végzettségű fiú, amint ezt megírom nekik, elkezd szidni, hogy mit képzelek magamról, ők is érnek annyit, mint egy értelmiségi. Volt aki nem valami szép ember volt, ráadásul tele helyesírási hibával az üzenete, ezért elutasítottam, erre egyre agresszívebb és számon kérő hangnemben írt vissza. Miért nem lehet saját értékrendem, miért kellene egy olyan emberrel együtt lennem, aki nem tetszik, szexuálisan nem vonz és szellemileg nem érzem társamnak?

Férfiak is válogathatnak, akkor engem miért mondanak el mindenfélének, ha éppen nem tetszik az arcuk, szövegük, nyomulásuk, testalkatuk?

Ők élőben is így ismerkednek? Ezért nincs párjuk?

Bele se merek gondolni, hogy ők milyen agresszívvá válhatnak egy párkapcsolatban, ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy ők elképzelték...


22/L



2012. jan. 19. 11:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/121 anonim ***** válasza:
8%
Elgondolkodhatnál azon is, hogy te mennyit érsz, ha társkeresőre szorulsz:D
2012. jan. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/121 A kérdező kommentje:
Nem kizárólag ott keresek partnert, csak jó ötletnek tartottam, hogy ott is szétnézek egy kicsit.
2012. jan. 19. 11:11
 3/121 BlackSword ***** válasza:
84%
Csak egy apró észrevétel az értékrendedhez: A műveltség, és a végzettség nem ekvivalens... És láttam már primitív diplomást, és 8 általánossal rendelkező teljesen értelmes, művelt embert is, aki egymaga többet olvasott, mint egy tanszék összesen...
2012. jan. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/121 anonim ***** válasza:
68%

Előre is bocsi, de most őszinte leszek. Először is én sem tartom normális dolognak, hogy valaki a végzettsége alapján akarjon párt találni magának. Szerintem az ilyen ember sose volt igazán szerelmes. Arról nem is beszélve, hogy a végzettség pont semmit, ismétlem: semmit nem jelent egy ember megítélése szempontjából. Gyakran még szakmai téren sem. Én sok magasan képzett emberrel beszéltem már, akik olyan bunkó parasztok voltak, hogy csak pislogtam, mikor kiderült. És érettségizett emberek között pedig rengeteg a rendes, plusz széles látókörű, művelt ember.


Másrészt az sem szép dolog, ha ezért a férfiak durván válaszolnak neked. Jobb lenne, ha egyszerűen tudomásul vennék, hogy te egy diplomával akarsz együtt élni, és szép csendben keresnének egy normális nőt. Természetesen megteheted, hogy válogatsz, gondolom be is állítottad az adatlapodon, hogy minimum diploma, ezután nem is értem, hogy miért írtak neked.

2012. jan. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/121 anonim ***** válasza:
67%

Pedig egy "büfészakos" férfi is lehet veled értelmileg egy szinten, ahogyan egy Phd-s akármis "értelmiségi" is lehet primitív, hülye. Nem gond, hogy nem akarsz akárkit, de ne ilyenek alapján ítélj. Az, hogy a stilisztikát, helyesírást figyelembe veszed szerintem teljesen rendben van, és az is, hogy ha valaki nem tetszik akkor nem érdekel. Sajnos a társkeresőkön mindenféle megkeseredett, besavanyodott ember van. Férfiak és nők is egyaránt. Én azért regisztráltam, mert gondoltam olyanok vannak fent akik hozzám hasonlóan nem járnak bulizni és visszafogottabbak ilyen szempontból, de én is azt tapasztaltam, hogy nagyrészt bunkó, megtört emberek vannak fent.

21/F

2012. jan. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/121 A kérdező kommentje:

Én is tapasztaltam, hogy rengeteg az antiszociális diplomás, de a többség, a barátaim teljesen normálisak, azonosak a céljaink az életben, hasonlóan gondolkodunk, hasonló dolgok érdekelnek. Ezzel nincs semmi baj. És én szeretem, ha egy férfi kihozza magából, ami benne rejlik, szellemileg is és volt akaratereje igénye a tanuláshoz.

Nem vagyok elájulva a diplomától, a családomban és a baráti körömben is mindenkinek van. Semmi extra, csak egy alap dolog.

2012. jan. 19. 11:33
 7/121 A kérdező kommentje:

# 3


én is találkoztam 8 általánost végzett álművelt emberekkel, akik sokat olvastak, kritika nélkül, minden mocskot, hülyeséget, a környezetük meg tényleg azt hitte, hogy az olvasottság a műveltséggel azonos...

2012. jan. 19. 11:35
 8/121 anonim ***** válasza:
62%

"És én szeretem, ha egy férfi kihozza magából, ami benne rejlik, szellemileg is és volt akaratereje igénye a tanuláshoz."


Szóval akinek "csak" egy érettségije és szakmája van, annak nem volt akaratereje/igénye a tanuláshoz? Arra még nem gondoltál, hogy valaki szándékosan nem megy egyetemere? Tudod vannak olyan emberek is, akik azért szereznek szakmát, mert azt szeretnék csinálni. Az már csak hagyján, hogy bizonyos szakmákkal messze jobban lehet élni, mert akármelyik diplomával. Vegyünk csak egy "koszos" autószerelőt. Neki csak egy szakmája van, de te mégis rá vagy szorulva a doktoriddal. Mellesleg egy csomó pénzt legombol rólad, mert akármit mond, te elhiszed.(révén, hogy fingod nincs az egészről:D)

2012. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/121 anonim ***** válasza:
7%
Borítékolom, h nem lesz egyhamar párod. 34F
2012. jan. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/121 anonim ***** válasza:
61%
*mint akármelyik diplomával.
2012. jan. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!