Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kérdezgetik folyton a...

Miért kérdezgetik folyton a tanárok?

Figyelt kérdés
Már idegesítő hogy minden tanár megkérdezi hogy hová megyünk tovább tanulni , nem mindegy nekik ?? Amikor megkérdezik már inkább azt mondom hogy nem tudom , mi közük van hozzá ? Sokszor megalázó tud lenni mert ki röhögik mert nem a legjobb iskolába megy.

2016. dec. 6. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Mert az a dolguk hogy tudják :D
2016. dec. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Hát nem mindegy. A jó tanár pedagógus, nevelő. És érdekli, hogy megtalálja a diák a legjobb helyet, ahol tanulhat, ahol képzett lesz, ahol felkészül a következő 50 év munkájára, ahol járja a saját útját. Nem egyformák a diákok, van akinek egyik iskola jó, a másiknak az nem jó - ez nehéz, és meg kell találni a legjobb utat. Kiröhögni meg nem szabad senkit, az megalázó.
2016. dec. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Hát például azért is kérdezhetik, mert ha tudja a biosz tanárod, hogy mérnöknek akarsz tanulni, akkor tőled nem kéri számon annyira, mint attól aki orvosnak megy mondjuk.
2016. dec. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez megy már egy ideje. :D
2016. dec. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk általánosban és középsuliban is az utolsó évben már kifejezetten csoportok alakultak (ki megy gimnáziumba, ki ipariba, később ki főiskolára vagy egyetemre, illetve ki nem tanul tovább), és a csoportoknak megfelelően osztották ki a feladatokat, házit, és kértek számon dolgozatkor).

De gondolom - ha még van - pályaválasztáskor úgyis kiderül, szóval valóban, ez a dolguk, hogy tudják.

2016. dec. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de nem ő fogja nekem megmondani hogy hová menjek , meg nem is befolyásolhatja a döntésemet
2016. dec. 6. 18:34
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem bzmg, de ő küldi tovább a felsőbb iskolának...
2016. dec. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

Tőlünk is kérdezgetik és szerintem jól is teszik.

Vannak emberek az osztályban, akik mindenből 2-esek, amiből épp nem bukásra állnak és ORVOSIRA akarnak menni :DDDD Vagy egy másik ember 3-as és 4-es között van németből, erre kitalálta, hogy ő németből emeltezni fog...XD

Az ilyen emberekkel szerintem jobb, ha még most közölik, hogy válasszanak valami más pályát, mint hogy az érettségi után essenek pofára, amikor rájönnek, nincs elég pontjuk. 18L

2016. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

"Vannak emberek az osztályban, akik mindenből 2-esek, amiből épp nem bukásra állnak és ORVOSIRA akarnak menni."

Ezz most komoly? XD

2016. dec. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk azért el tudom képzelni, hogy a kedves mama milyen osztályzatokról tud a secondary slave ellenőrzőből, és asziszi', a geyerek egy Brinkmann doktor :D
2016. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!