Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetnék? A fiú osztálytár...

Mit tehetnék? A fiú osztálytársammal?

Figyelt kérdés
Egy vissza húzódó csendes aki mindig valamilyen könyvet olvas általában csendben ülök a helyemen olvasok vagy telefonozok vagy ritkábban el beszélgetek valakivel . MIelőtt el kezdődött az iskola jóban voltam a fiúval másik osztályba volt beiratva mint én aztán elkezdődött az iskola és sokszor köszönt mosolyogva aztán 2 hónap után nem tudom mi történt vele lehet én vagyok a hülye vag ynem tudom hirtelen átiratkozott a mi osztályunkba és mögém ült . Mondom nagyon jó lesz valaki akivel jóban leszek hát elhittem el kezdett csesztetni a székem piszkálta egy időben ez nem is annyira izgatott . Aztán olt olyan hogy mondta nevem rá néztem és azt mondta semmi és nevetett mosolyogtam aztán olvastam a könyvem és mentünk hazafelé és a portánál megijesztett bele mászott az aurámba és bele kiabált az arcomba és nevetett én meg kiejtettem a könyvem a kezemből és égett az arcom. Aztán mostanában új szokása mikor reggel vagy valamikor mikor kedve van hozzá két oldalról belebök az oldalamba és élvezi mikor felsikoltok vagy megijedek vagy én nem tudom vagy ma már belebökött az oldalamba két oldalról és belekiabált a fülembe miért csinálhatja ezt? MIkor az osztálytársam lett már nem szólt hozzám csak vagy bunkón válaszolt . MIért csinálhatja ezt ( Kilencidekesek vagyunk)
2016. dec. 6. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilván akar tőled valamit, szerintem tetszettél neki. Most nem tudom mi van vele, de vannak fiúk, akik így fejezik ki hogy tetszel nekik. Ha ennyire durván csinálja, akkor lehet más is van a háttérben, esetleg megbántottad a tudtodon kívül és most bosszút akar állni. Beszélj vele! Mondd meg hogy ez neked kellemetlen! Ha ad a szavadra valamicskét, akkor abba fogja hagyni. Ha nem akkor próbálj meg nem foglalkozni ezzel, kérd meg a barátnőidet, hogy segítsenek abban higy ezt abbahagyja!
2016. dec. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom most a napokban nyugodtan volt
2016. dec. 10. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!