Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Melyiket választanátok inkább...

Melyiket választanátok inkább a három közül? 1. kémia 2. biosz 3. magyar

Figyelt kérdés

2016. dec. 13. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Mire?

Ha arra, hogy mivel kínozzalak téged a következő 50 évben, akkor magyar, ha mivel kínozzam magam, akkor kémia.

2016. dec. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mire? Tanulni, tanítani, a tárgyból érettségizni, örökre kiírni a tantárgyak közül, stb stb:D
2016. dec. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Mire?
2016. dec. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Téged mennyire befolyásol, hogy itt vadidegen emberek mit választanának ezek közül? Nem értem.


Kémia


(Vegyészmérnök)

2016. dec. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a biológia a legjobb ezek közül.
2016. dec. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha haladni akarsz az életben bármire, akkor kizárásos alapon INFORMATIKA...... Ha csak munkanélküli akarsz lenni akkor a három közül bármelyik bármilyen magas szinten. Hajrá! -nem, nem kamuzok, benne vagyok keményen, átlátom!-- Vagy ha itt nincs ilyen ideje sulit váltanod. Végül is, ez a te életed, ne rontsd el ilyen baromságokkal amiből nem fogsz tudni megélni. Angol vagy info. Ennyi.
2016. dec. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!