Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van vagy volt olyan tanárotok,...

Van vagy volt olyan tanárotok, akit utál (ta) tok és mivel érdemelte ki az utálatot?

Figyelt kérdés
2016. dec. 14. 09:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

volt hát, kinek ne lett volna.

Egyszerűen érdemelte ki mindegyik. Tudálékos, öntelt, beképzelt címeres f@$z volt az összes, amelyikkel kölcsönösen ilyen viszonyban voltunk. Neki csak az ő tantárgya létezik, úgy gondoloja, hogy bármennyire is fölösleges az élethez, a többi tizen X tantárgy ellenére csak azzal foglalkozunk otthon, magánélet meg persze nincs, mert a tanulónak minek az. Szóval itt az ok is. Illetve volt, amelyiknek már pofára nem voltam szimpatikus elejétől fogva, na az visszakézből bekaphatta.

De átvészeltem mindegyik sulimat, szakmákat és diplomát is szerezve, mert szerencsére az emberszerű, emberséges tanáraim voltak többségben, nem a nagypofájú főemlősök.

2016. dec. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Svoboda Ágnes... szeptemberben közölte, hogy meg fogok bukni... mindent meg is tett érte a ri£@nc (történelem)

Ott hagytam azt az iskolát

2016. dec. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De hall9d az mhn hivatalos oldalán is írják, hogy adagonként 1gramm transzzsír... nyílván elírás...
2016. dec. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
:) nem ide
2016. dec. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az összes osztályfőnököm. Nem kedvelték azokat a diákokat, akiknek voltak saját gondolataik. Hát én meg pont olyan voltam. Szóval voltak harcok, de végül is túléltem..
2016. dec. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Clay Morrow ***** válasza:
Van, leginkább az osztályfőnököm. Egy makacs, érthetetlen majom, aki soha nem hagy vissza az övéből, az igazából és nem érti meg, hogy valakinek nincs szüksége, hogy szoros kapcsolatot alakítson ki osztálytársaival és ezért mindig kirándulgatni és kiruccanni.
2016. dec. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Fizika tanárom, aki az osztálytársam apja, tehát ismerem személyesen is. Az első konfliktust az váltotta ki, hogy a kapcsolatomat fikázta, és azóta is ócsárolja a barátomat, pedig semmi köze nincs hozzá.

A másik ok pedig a tanítási módszerei. Konkrét eseteket mondok, egyik napról másnapra feladott az egyik gyereknek egy kiselőadást, de a gyerek megsérült, mankóval jött másnap suliba, nem volt ideje a kiselőadásra. A tanár úr fel volt háborodva hogy akkor miért nem hajnalban csinálta meg, és egyest adott neki. Bezzeg neki 3-4 hét sem elég a dolgozatok kijavítására, ez pedig nagyon idegesítő.

Volt egy másik eset is, mikor nekem szülinapom volt, és egy másik osztálytársamnak. Őt szólította fel felelni, de a csaj mondta, hogy szülinapja van, ezzel megúszta a felelést. Pont úgy jött ki, hogy engem akart feleltetni helyette, mondtam én is, higy szülinapom van. Nem hitte el, én meg mivel nem tanultam megkaptam az egyest. Utána megkérdezte, hogy tényleg most van-e a szülinapom, mondtam hogy igen, ő meg azt mondta akkor szülinapom alkalmából megkapom az egyest.

Volt még egy, amin nagyon begurultam. Teljesen új tanagyagot vettünk, feladott egy feladatot, de semmit nem mondott hozzá, senki nem tudta hogy kell megcsinálni, ezért egy gyereket kihívott a táblához. Nem tudta a gyerek, hogy kell megcsinálni, és egyest kapott, a tanár úr azóta is szivatja.


Minden óráján feszült vagyok, borzasztóan igazságtalan, be is mindig kicsesz, pedig jól ismer, rengeteget jártam régen hozzájuk...

2016. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

van egy jó vicc:


Móricka tanáránál hajnal 3-kor csörög a telefon. Álmos hangon felveszi:

- Halló! Ki az?

- Móricka vagyok, tanár úr. Mit csinál most?

- Éppen aludtam, te miért nem alszol???

- MERT MÉG AZ ÓRÁDRA KÉSZÜLÖK, TE GYÖKÉR!!!!

2016. dec. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#3


Ez jó volt. :)

2016. dec. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#8 A tiéd sem rossz :)
2016. dec. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!