Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Légyszi adnátok 5leteket?

Légyszi adnátok 5leteket?

Figyelt kérdés
Szóval. Van az osztályomban egy lány, akiről ma tudtam meg, hogy néhány ember kivételével mindenkit elenem fordított, pletykákat terjesztett rólam, és néha még az osztály előtt is megalázott. És nem tudom, hogy miért utál ennyire. Szeretném valahogy beégetni a többiek előtt, hogy tudja, milyen érzés. Adnátok légyszi ötleteket, hogy mivel szivassam ( úgy, hogy ne tudja, hogy én voltam ), hogy végre leszálljom rólam?

2016. dec. 19. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
tégy úgy mintha szerelmes lenne beléd és suli után rendeszeresen összejárnátok. valószínűleg tényleg szeret és azért cukkol hogy odafigyelj rá.
2016. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De mi értelme a bosszúnak, ha nem tudja, hogy te voltál? (Hidd el, attól, hogy ő is átéli, nem fogja átértékelni az életét.)
2016. dec. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. válaszoló én lány vagyok, de mindkettőtöknek köszönöm a válaszokat
2016. dec. 19. 17:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rosszul fogalmaztam meg. Úgy akarom megszivatni, hogy az ofő előtt ne tudja bizonyítani. Ha ő tudja, hogy én voltam, az nem baj
2016. dec. 19. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor olyat kell csinálni, amire az iskolának nincs hatásköre. És persze azért törvényekbe se nagyon ütközzön.


Tehát összefoglalva, ha a célszemély több osztálytársaddal is összejár iskolán kívül, akkor ez megfelelő alkalom lehet. Alapvető információk nélkül azonban nem érdemes semmibe se kezdeni. Tudd meg, mik a gyengéi, és aztán használd ki azokat! Még ha sokszor a látszat nem is az... de mindenkinek vannak gyengéi. Titkai. És ha te ezekkel rendelkezel, a kezedben tartod. Közhely... de a tudás hatalom. ;)

2016. dec. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Erről az oldalról valóban érdemes lenne támadni, hiszen akikkel össze szokott járni azok az osztály nagymenői, és ha ők valamit megtudnak azt azonnal teszik ki facebook-ra és twitterre. Köszi a tanácsot:)
2016. dec. 19. 21:12
 7/7 anonim ***** válasza:
micsoda lúzer egy brigád. mások gyengéit posztolni. azért teszik, hogy a saját hibáikkal ne kelljen szembenézni. ez addig meg amíg vannak osztálytársaik, a nagybetűs életben aluljárókalíber lesz mindegyik.
2016. dec. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!