Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem tudom kihez forduljak....

Nem tudom kihez forduljak. Tanácsot szeretnék! Nagy a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok az a helyzet elég kínos a téma és nem is vagyok benne biztos hogy nem-e csak bekébzelem.


Szóval addig ameddig benen kerültem suliba mindenki kedves aranyos őszinte okos barátságos kislánynak tartott. Mikor bekerültem suliba mindenki kiközösített és mindig egyetül játszottam. 2. Os koromba kiderült cukor beteg vagyok és minden rosszabb lett. Volt olyan eldukták az inzulinom. Évröl évre rosszabb lett 4.ben már ott tartottam az osztályommal hogy kidobónál pl mindenki engem celzott atomerősen, vagy pl. Mondtak rám valamit en meg már nem tudtam mit kezdeni bekopt, erre a tobiek azt hazudtak nem is mondott semmit. Volt rá példa hogy annyit mondtam kabb be és úgy vádlin ruvtak hogy korhazba kerultem. Természetesen az egészet megúzta. 5.be volt olyan is hogy röpinél elugrodtam a labda elől és ezért olyan szinten hasba dobott egy gyerek a labdával hogy bevérzett a kanülöm( ez egy vékony cső ami a hasamba van hogy az inzulinpa belyutassa az inzulint) megjegyem megis halhattam volna ha a kanul vege beletorikba hasamba es bent marad. Szóval 6.év elején eljutottam arra a pontra hogy nem bírom tovább és többször is elgondolkodtam az öngyilkosságon, vagdostam magam bár nem sokáig. 6.ba elkerültem gimibe és ott minden más lett. Viszonylag jó a kapcsolatom mindenkivel.


A problémám az hogy ha bárkit is sugfolózni látok rögtön arra gondolok rólam van szó. Elég agressziv vagyok es a vicceket se mindig kezelem viccnek. Otthon mindenért,de tényleg mindenért bocsánatot kérek. (Pl olyanért mert benyúlok a szekrénybe es pl masnak is kene valami rogton mondom bocs). Sokszor sírásig dúdolok, ( ezt azért tartom fontosnak mert régebben mindig dúdoltam szünetekbe amikor pl. Azt jatszotak a többiek hogy akihez hozza erek az virusos lesz ," anikovirus")

Szóval azt erzem engem mindenki utál es lepten nyomon védekeznem kell valami serto dolog miatt.

Valaki tanács? Psichológus tid segíteni?


Ui: többször halálosan megfenyegetek és pl az utcan bárkitől képes vagyok elkezdeni rettegni.


2016. dec. 31. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Szinte ugyanilyenek voltak velem is az osztálytársaim. Leszámítva azt,hogy nem vagyok cukorbeteg.
2016. dec. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

És te is ilyen problémákkal kuzdesz

?

2016. dec. 31. 20:31
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

A problémám az hogy ha bárkit is sugfolózni látok rögtön arra gondolok rólam van szó.

Igen,ez igaz rám.


A mindenki utál rész is kb. igaz.

2016. dec. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Mi az a sugfolózás?


Gimibe jársz ilyen helyesírással? Atyám.

2016. dec. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az ilyen retkek miatt szar a világ mint amilyen te vagy. Elhiheted gorcsolok eleget suliba a helyesíráson..
2016. dec. 31. 22:48
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Na innentől már biztos, hogy kamu, amit írsz. :D
2016. dec. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Kedves 67%-os válaszoló. Neked van életed, vagy csak abból áll, hogy a gép előtt nyelvtannáciskodsz?
2016. dec. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

1# és 3# vagyok.

Azért lettem lepontozva 0%-ra mert együttérzek??

2016. dec. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom kérdező, hogy így bántak/bánnak veled. Eléggé hihető amiket leírsz, mintha tényleg átélted volna, úgyhogy én hiszek neked. De csak mert tudom hogy milyen kegyetlenek tudnak lenni. Aki nem tapasztalja, talán el sem hiszi. Olyan gimi meg van, ami együtt van az általános iskolával, tehát első osztálytól egészen érettségiig együtt vannak. Valószínű a kérdező is egy ilyen suliba került át. A helyesírása meg általában pont ilyen egy 6. osztályos tanulónak. Épp az a gyanús, amikor kisregényeket írnak. A kérdező története lehet borzasztó, de tejesen hihető.
2017. jan. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

*kisregényeket írnak tök helyesen.


Így akartam fogalmazni.

2017. jan. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!