Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehet egy olyan osztálytár...

Mit lehet egy olyan osztálytárssal kezdeni, aki egyfolytában szekál, ver és megaláz? 16/F

Figyelt kérdés
2017. jan. 4. 15:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb, ha az osztályfőnöködhöz fordulsz segìtségért!
2017. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Jelzed az osztályfőnöknek ÉS az igazgatónak.
2017. jan. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj a szülőkhöz/osztályfőnökhöz/igazgatóhoz. Bár sajnos nem biztos, hogy lesz eredménye, mert van olyan, hogy ha leszidják, az csak visszafelé sül el, kicsapni meg nem akarja az iskola, mert fontosabb, hogy meglegyen a létszám és kapják a fejpénzt, mint hogy normális környezet legyen.
2017. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 miqote válasza:
100%
Szerintem igazgatonak erdemes csak szolni. Az osztalyfonok altalaban sokat nem tesz...
2017. jan. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
#3 igen sajnos nálunk is ez volt. Elég sok rossz magatartású ember volt az osztályba 7.-8. azt csinált mindenki aki akart mert föladták a tanárok megtanìtották az anyagot utána nem érdekelte őket hogy ki kit ver sajnos sok helyen van így.
2017. jan. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
Verd meg hogy sírjon/könyörögjön hogy hagyd abba.
2017. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én igazából ugyan ezt éreztem át 11 voltam, azt lehetet tenni hogy szóétam igazgatónak, rászólt egy ejnye bejny-ével de nem segített. Szülőnek szóltam apám nagyon leordította, jó folytatta, addig míg egyszer úgy pofán nem vertem hogy el kezdett sírni és könyörgött, meg istenhez szólt XD vagy verd meg, de amúgy én kiiratkoztam az iskolából, majdnem rendőrségi/per/bírósági ügyet csinálunk ebből, de úgy hogy mi perelünk, és azok a sűlyessztőbe.
2017. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd jobban ezt a szekál, ver, és megaláz-ot?
2017. jan. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Üsd agyon, már ha van agya.
2017. jan. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki, aki azt mondja, hogy jól verje szét. Kérdem én, ha merné, már nem megtette volna? Hogy visszaüt? Nem biztos, hogy a fizikai erejével lenne a baj a gyereknek, az is lehet, hogy nem valami vékony/vézna alacsony tipikus áldozattípus. De attól még nem fog tudni visszaütni, ha eddig nem mert. Szólj igazgató/osztályfőnök s szüleid, ha ez nem lenne elég, iskolaváltás mielőbb, illetve ajánlanám a pszichológust is, hogy az önbizalmad picit helyrejöjjön.
2017. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!