Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehet kezdeni olyan...

Mit lehet kezdeni olyan osztálytárssal aki miatt nem lehet odafigyelni az órákon?

Figyelt kérdés
A tanárok szinte semmit nem csinálnak,néha kapnak egy szaktanárit,aztán ennyi folytatják tovább. Ordibálnak,dobálóznak és emiatt nem lehet tőlük odafigyelni az órákon. Én tanulni szeretnék,egyetemre menni,de így baromi nehéz odafigyelni.

2015. okt. 14. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Először az ofőnél kell panaszkodni, hogy emiatt nem lehet figyelni az órákon, azután, ha nem segít, az igazgatónál, ha az sem, akkor másik osztály vagy másik suli. Máshova szerintem nem lehet ezzel menni.
2015. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ilyen kölyköket nem tudják eltanácsolni? lehetséges-e ez?
2015. okt. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megprobalnam megbeszelni ofovel h fenyitse be oket kirugassal, esetleg behivatni szuleiket. Rohadt kis patkanyok.
2015. okt. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg kell várni, míg kibuknak. :/ Más megoldás nem nagyon van.
2015. okt. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Nekem is van ilyen osztálytársam, akitől nem lehet semmit se csinálni. Én is arra vártam, hogy majd 10.-ben megbukik, mondta is neki az osztályfőnök, hogy bukásra áll kb mindenből, aztán valami értekezleten 2 tanár kivételével mindannyian átengedték, mert hát szegényke most lesz 11.-es és utána érettségi és nem akarják érettségi előtt megbuktatni, mikor egyszer már megbukott, mert igy ki is rúgnák...És végül 2 tárgyból kellett pótvizsgáznia, igaz, hogy ott se tudott semmit, de ott is igy álltak hozzá és átengedték. Azóta is nálunk van sajnos és akadályoz minket a tanulásban.

Szóval szerintem ha a tanárok is sajnálják, akkor nem lehet vele mit tenni.

2015. okt. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Hát.... nekem egyszer volt ilyen gondom. Vettem egy csomag tojást a boltba, és órán megdobáltuk. Kaptam egy igazgatóit, de azóta még egy folyosón se mer velem lenni, és csöndben van egész nap.


U.I: Amennyiben nagyon utálod, vágj hozzá narancsot, akkor még korházba is kerülhet. Muhahahahaha

(A kommentért felelősséget nem vállalok.)

2016. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!