Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehet egy olyan osztálytár...

Mit lehet egy olyan osztálytárssal kezdeni, aki egyfolytában szekál, ver és megaláz? 16/F

Figyelt kérdés
2017. jan. 4. 15:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%
Az ilyen aljas gonoszkodó szemétládákat ki kéne végezni.
2017. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
26%
#11-es, teljes mértékben egyetértek veled. Én kikötözném őket kemény acélláncokkal, majd kifejlett 24 órás hangyákat tennék a heréikre, melyeknek a legerősebb a csípése a természetben, míg nem könyörögnének, hogy a macsétámmal fejezzem le őket végre, hogy véget érjenek szenvedéseik.
2017. jan. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 T.I.T.O.K válasza:
Az ilyen csak a gyengéket bántja. Meg kell verni ha nem bírsz vele vagy félsz tőle biztos van más is akivel így bánik akkor fogj vele össze. Veresd meg mással de tudja hogy miattad van. Alázni kell csak abból tanul. Sok sikert.
2017. jan. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Nagyon nehéz helyzetben vagy. Megértelek. Sok iskolában az a helyzet, hogy a tanárok nem állnak ki a gyerek védelmére. Van, ahol még az igazgató sem tesz sokat. Inkább behunyják a szemüket. Ha a te esetedben is ez a helyzet, hogy az iskolában dolgozó felnőttek nem segítenek, akkor kérlek keresd meg a helyi nevelési tanácsadót vagy gyermekvédelmi intézményt vagy családsegítőt. Mivel az itt dolgozók egy másik intézményben dolgoznak és hivatalból is dolguk az, hogy segítsenek védekezni, ezért ők sokkal jobban tudnak neked segíteni. Kérlek ne idegenkedj attól, hogy pszichológust vagy gyermek védelmist keress, nyugodtan hívd fel a nevelési tanácsadót és kérj időpontot. Sok sikert!
2017. jan. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
A probléma ott kezdődik, hogy az ilyen gyereknek otthon van problémája! Illetve a szülő bántalmazza. Ezt már ovis korban szűrik. Manapság. Valszeg anno mikor ovodás volt még nem. Az ilyen gyerekeknek pszichológusra van szüksége. De azonnal. Mindig az adott intézet, ahova jár kellene küldje pszichológushoz. Osztfőnek szólj, ha nem lép, igazgató.
2017. jan. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az ilyen gyerekek szeretik a legjobban a szüleiket, és velük a legkedvesebbek. Épp ezért nem is hiszik el a szülők, hogy ilyen a gyerek. Sőt, sok esetben pont az nem lesz ilyen, akit vernek. hanem inkább túl halk, félénk lesz. És viszonylag normális szülők gyereke pedig abnormálisan viselkedik. Persze, otthoni probléma biztos van, az a minimum, hogy szarnak a gyerekre, és nem nevelték meg. vagy éppen ezt látja otthon példának. Ettől függetlenül már nagy, kéne lennie annyi eszének, hogy ne bántson mást, vagy éppen ne azt, aki hozzá sem ért.
2017. jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Világ életemben összesen 1-2 bunyóm volt, békesség párti vagyok.

A második az gyakorlatilag nyolcadikban történt, egy engem nyolc éve "szórakoztató" gyereket elégeltem meg, magasabb volt fél fejjel...sosem sportolt, én meg akkor már nyolc éve igen. fölakasztottam a fogasra az osztályban, aztán elkezdtem sorozni a fejét meg a gyomrát, hat csapattársam jött oda, egyiket kiütöttem a többi inkább odébb állt, aztán a legjobb barátom szólt rám, de vertem tovább, valahogy a csapattársaim tértek vissza meg egy lány osztálytárs, miközben ketten szedtek le a gyerekről a lány próbált a lelkemre beszélni. Pár percre távoztam aztán az osztályból, mire visszatértem magához tért akit kiütöttem (gyomorszájára kapott), az alapvető gyereket leszedték a fogasról, próbálták arcon csapkodással életre lehelni úgymond. ezt követően 3 évig minden nap köszönt nekem, udvarias volt, étellel is kínált többször, meg is hívott magukhoz s meg is látogattam őket. azóta normális a viszonyunk, igaz a srác azóta rengeteg rossz dolgon ment át.

2017. jan. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
16-os! Ez nem gy van! Nézz utána és tapasztalj! Utána írd le ugyanezt!
2017. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
16! A másik én nem fizikai bántalmazásról beszélek! Lelki terrorról! Azok a gyerekek, akiket igy bántalmaznak otthon, illetve semmibe vesznek otthon, lesznek nagy szájúak és verekedősek!
2017. jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 szmanya válasza:
Mindenkinek, aki a visszaütésre buzdít: a szemet szemért fogat fogért elv alapján. Ha mindenki ezt tenné, akkor a világon már mindenki vak és fogatlan lenne. Az jó lenne? Mindenképp azt ajánlom, hogy szólni kell az igazgatónak, szülőknek, és ha ez sem hatásos, feljelenteni. Senkinek, de igazán senkinek nincs joga bárkit is terrorizálni. Ezzel ő csak a saját kicsinyességét akarja leplezni. Irigy. Semmi több.
2017. jan. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!