Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti elkezdtetek tanulni már...

Ti elkezdtetek tanulni már érettségirerr?

Figyelt kérdés
én nem baszuskulcs

2017. jan. 4. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Magyarral kezdd!
2017. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
El kéne. :S
2017. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én anno suli vége után kezdtem el. Sima liba volt
2017. jan. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én április elején kezdtem anno, az írásbeli sima ügy volt, a szóbelire előtte kb.2 héttel,bár arra többet is tanulhattam volna.
2017. jan. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én az első 68%os vagyok


Írásbelire tényleg nem kell tanulni. Esetleg ha nem barátkoztál meg a segédletekkel(atlasz, négyjegyű, új tudományos számológép) akkor azt tedd meg.

Szóbeli tételeket mi megkaptuk a tanároktól(valaki lediktálta, van aki csak odaadta). Ha esetleg nálatok nem ilyenek a tanárok (mert tudtommal ez nemhogy nem kötelező, de nem is engedélyezett), akkor érdemes korábban kidolgozni nem utolsó percre hagyni, így tudsz konzultálni a tanárral, hogy mi kéne még bele vagy mi nem kell bele

2017. jan. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem,pedig már neki kellett volna kezdenem...
2017. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Firedoom ***** válasza:
Ha valakinek kellenek erettsegi tetelek kidolgozva akkor irjon. Ha van atfedes a mienkkel akkor elkuldom ha kell.
2017. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7# Miből van neked?
2017. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én anno elkezdtem gyakorolni már szeptemberben, és teljesen fölösleges volt _ennyit_ tanulni rá. Nem azt mondom, hogy ne ismételjetek, de nyugi, ha még csak most kezdetek neki, akkor is simán be fogjátok hozni :)


Ha ez megnyugtat: a 13-án esedékes japán alapvizsgámra még egy árva szót nem tanultam. Bár most, hogy ebbe így belegondoltam, már érzem a bárdot a fejem fölött :D Mindegy, a lényeg, hogy még nem vagytok elkésve, ne pánikoljatok.

2017. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha fősulira szeretnél menni és nem vagy épp tanulás nélkül 4es 5ös akkor húzz bele.Ha nem mész tovább csak okj akkor még ráérsz :D
2017. jan. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!