Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy putritelep az iskolám. Ti...

Egy putritelep az iskolám. Ti elmennétek innen?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott, hogy a tanar kiengedi a diákot óra közben cigizni, a másik tanár azonos nemű tanítványát homlokon csókólgatja(mert, hogy jaaajjj de bírlak), a 3. Tanár a 4. Tanár haját tépí és kvza.(ur) na ez a díszes tanári kar egyik fele. Akkor az osztálytársaim: hatalmas klikk, volt, hogy az egyik körömmel dobálta a hajam, a másik meg a barátnőimet kajával dobálta, volt, hogy rágót ragasztottak a székemre, van egy o. Csoport 4 en nincsenek benne köztük én se.. volt hogy a lányok a tesiöltözőbe egymás mellét fogdosták. Akkor neki akarnak menni a tanárnak.. engem es a baratnoimet már 3 éve szekálnak. Minden tesi óra rettegés, sehova nem választanak be, nevetgélnek gúnyolódnak. Őszintén? Sokat gondolkozom az öngyilkosságon bár ahoz nem lenne merszem, mert 1 éve van egy csodás barátom, szüleim, meg barátnőim.
2017. jan. 6. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már régen iskolát váltottam volna. Mondd el ezt a szüleidnek és kérd h irassanak át.
2017. jan. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
11.es vagyok, és csak ez a válaszuk: ha eddig kibìrtam ezután is kifogom..... ja..
2017. jan. 6. 14:33
 3/5 vantel ***** válasza:
Szegény szivatnak a szüleid is, akkor a csodálatos rájuk nem vonatkozott? Ez úgy hangzik mint egy nevelő intézet!
2017. jan. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A börtönnél rosszabb az biztos... komolyan ha nem lenne mellettem a barátom mar rég felkötöttem volna magam.
2017. jan. 6. 15:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ezek kretének! De nem csak a diákok, úgy látom a tanárok is azok! Súlyos problémák vannak a te sulidban!
2017. jan. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!