Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmennétek egy ilyen osztályta...

Elmennétek egy ilyen osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés

Most lenne az első osztálytalálkozónk, általános iskolai.

Bár már volt korábban is, de most lenne az első amire eddig már a 25-ből 17-en visszajelezték,hogy mennek.(a korábbi 7-8 helyett)

Mégpedig azért mert az egyik legnépszerűbb, legcsinosabb lány szervezte.

A csoportban olvasgattam a hozzászólásokat, és ugyan az az alá-fölé rendeltségi viszony megy mint régen.

A vagány srác ugyan úgy megalázta kommentben azt a felnőtt férfit akit 12 évesen.Ezen kívül látom,hogy szinte mindenki azon igyekszik,hogy tartsa majd a régi pozícióját.

Mondanom sem kell, én régen a lenézett lúzer voltam.A legjobb barátom is ott lesz, akivel már megszakadt a kapcsolat, ő is az a lenézett lúzer volt, de már "kitört". Igaz, nincs egy érettségije sem, de a lényeg,hogy ő is tökös gyerek lett.

Én jelenleg rezidens orvos vagyok, és teljesen őszinte leszek: nem fér bele az egómba,hogy mindenféle tanulatlan "proli" lealacsonyítson engem,és visszapozicionáljanak oda, ahol 8 éven át voltam.

Ők rendelkeznek maximum egy érettségivel, 2-3 lány van aki elvégzett valami egyetemet.

Nem akarok lenéző lenni, nem azért írtam ezt, nem lenézem az érettségizett embereket.Én ezeket nézem le.Mégis kíváncsi lennék rájuk, de feldühített ,hogy láttam, még mindig ugyan az megy mint régen, azt hittem ennek vége lesz ha felnőnek.

Ott lesz az osztályfőnököm is, vele is szeretnék találkozni.


2015. nov. 11. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Rezidens orvosként lehetne annyi mersz benned, hogy vagy

1. Elmész, és kinyitod a szép szádat ha meg kell védened magad. Nem hagyod, hogy lúzernak nézzenek.

2. Nem mész el, és a gond megoldva.

2015. nov. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem szájkinyitásról van szó.Én nem veszekedni szeretnék, nem száj karatézni, nem feszengeni.Beszélgetni,érdeklődni.

Bocsánat ha magadra vetted a sértő szavaim, aláírom,hogy kicsit nagyképű lett, de pár perccel a kiírás előtt olvastam a csoport hozzászólásait, és feldühített.

Az meg, hogy mennyi eszem van, nem tudom,hogy jön az érzelmi világomhoz.

2015. nov. 11. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ,téged legalább meghívtak..
2015. nov. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el nyugodtan, legalább elmondhatod hogy ott voltál és nem vesztesz azzal semmit.


Ha meg gáz lenne a helyzet, akkor kitalálod hogy a barátnőddel fogsz éppen találkozni, amit megértenek. Ha meg nem, az kit érdekel? Nem fontosak ők az életedben.

2016. márc. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!