Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik osztálytársam tavaly...

Az egyik osztálytársam tavaly halálra szekált, de monstanra abba hagyta. Miért volt erre szükség?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársam tavaly folyamatosan megjegyzéseket tett rám, akár órán, akár szünetben, vagy fb-on az osztályos chat-csoportba. Igazából nem tudom mivel bánthattam meg, mert ugyanúgy viselkedtem vele előtte és közben is. Sőt, ha kérdezett, akkor nem flegmáztam vele, hanem kedvesen válaszoltam. Aztán szeptember óta nem piszkál, sőt kifejezetten kedves. Az osztálytársaimnak is feltűnt, de nem tudtak a helzettel mit kezdeni. Miért csinálta ezt? Miértelme volt?

2017. jan. 9. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudni, de fősulin engem is kipécézett az egyik csoporttársam, pedig alig járok Velük órára.


Biztos kiélte magát

2017. jan. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet kezd megkomolyodni, vagy csak beléd szeretett kitudja..
2017. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Chopen ***** válasza:
Szerintem csak a poén kedvéért volt, ám mostanra kiéhezett.
2017. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem egy osztály társam pokollá tette az életemet negyedikben, s hogy jobb legyen még a legjobb barátnőmmel is össze vesztem. A gyerekkel utána még 8 évig voltunk osztály társak s az utolsó két évben még egész jó haverok is lettünk.

A nyáron benőtt a feje lágya vagy mi....szerintem ne gondolkozz ezen hanem örülj hogy most nem csesztet

2017. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Levezette a feszkót...

Máskor figyelj arra, hogy NE rajtad tegyék.

2017. jan. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez tök jó. :) Szerintem csak kezd megkomolyodni.
2017. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jol pofan kellett volna verned.
2017. jún. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!