Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik fiú osztálytársam...

Az egyik fiú osztálytársam folyamatosan megaláz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az osztályba jár egy fiú akivel igazából nem vagyunk egymás szíves csücskei. Ha egyszer szóba elegyedünk egymással mindig vita lesz a vége.Folyamatosan megaláz az osztály előtt, olyan dolgokat vág a fejemhez hogy én nem vagyok nő és undorítóan viselkedem, nem tudok megbecsülni senkit,és undorodik tőlem.Visszataszítónak talál.Az a durva az egészbe hogy ugyan olyan személyiségek vagyunk. De ha ennyire utál akkor miért nem kerül el? Szerintetek?
2016. dec. 25. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Hát én nem lepődnék meg, ha emögött a hülye viselkedés mögött szerelem lapulna.


Bár az is lehet, hogy csak igaza van. Mert ha monjuk az a típus vagy, aki 160kiló és tapad, mint a csiriz és képtelen észrevenni magát, akkor lehet igaza van. Ettől még persze nő vagy, csak nem illik kellemetlennek lenni.


Amugy meg ha nagyon paraszt, óra közben nyírj bele a hajába egy akus hajnyíróval. Vagy üsd ki a fogát egy bottal. De az is segíthet, ha csak nem állsz vele szóba egyálltalán.

2016. dec. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne is beszéljetek.

Engem anno csapatban szekáltak mindig, egyszer elkaptam a leggyengébbet, és lehúztam a gatyáját az osztály előtt (az alsó maradt). Utána mindegyik visszább vett... Általánosban meg szétkarmoltam amelyiket utolértem, sőt egyszer az egyiket letepertem és megtéptem a haját...


Én se értettem soha miért utáltak mindenhol, talán azért mert más vagyok mint az átlag. Ez pedig gysrekkorban nagy hátrány...

N

2016. dec. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdező. van egy fiú, aki folyton megaláz. és az elmondásod szerint ugyanolyan személyiségűek vagytok. Akkor ezek szerint te is meg szoktál alázni másokat? Vagy ezt nem értem. ha igaza van, hogy undorítóan viselkedsz, és hogy nem tudsz megbecsülni senkit, akkor miért neked áll feljebb? Változz meg, és akkor talán megbecsül. Mindegy, legyél jó, legyél kedves azokkal, akik rendesek hozzád, vagy akikről tudod, hogy nem szólnának be neked. Még annyit tudok mondani, hogy te ne legyél olyan, mint ő.


"De ha ennyire utál akkor miért nem kerül el? Szerintetek?"


Fogalmam sincs. Tudod, engem sok ember nem ért meg, de én is így vagyok sok emberrel. Nem tudom megérteni őket. Sokszor fogalmam sincs, hogy miért csinálják azt, amit.

2016. dec. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!