Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek jó ötlet lenne?

Szerintetek jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés
8.-os vagyok, most van ugye a felvételi időszak, amire már év eleje óta szorgalmasan készülök és a tanáraim is sokat segítenek. Arra gondoltam, hogy ha vége a felvételinek és túl vagyok mindenen, akkor adnék mindenkinek, aki felkészített, egy-egy bonbont, hogy megköszönjem a segítségüket. Szerintetek ez jó ötlet, vagy hagyjam, mert ez a dolguk, hogy felkészítsenek?
2017. jan. 12. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed. De ha adsz, ne egy szemet adj, mert az nagyon ciki.
2017. jan. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem ezt ballagáson kellene, ha nagyon ragaszkodsz hozzá! Amúgy nem rossz ötlet, értékelni fogják
2017. jan. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első

Nem egy szemre gondoltam, hanem az iylen dobozosra, mint a merci vagy ilyesmi :D

Köszönöm a válaszokat :)

2017. jan. 12. 12:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Aranyos ötlet. Szerintem ha akarsz, akkor adj nekik. :)
2017. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bekecs Béla ***** válasza:
Muterom is tanar. Es o is sokra ertekeli, ha valaki megbecsüli a mumkajat. Mivel mas nem ertekeli, legalabb a diak akit fejlesztett azok ertekeljek ot. Nem kotelezo, viszont ahogy en latom egy aprosag is sokat jelent ilyenkor. Mar csak azert is mert nem fejelti el.
2017. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!