Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ez jelent valamit?

Szerintetek ez jelent valamit?

Figyelt kérdés

Járok edzésre, és ott a tanár sokszor mondja ki a nevem. De nem amikor köszön, mert akkor a többieknek is.

Pl.: ha valami történik akkor mindig (Tegyük fel, hogy Luca a nevem.) azt mondja: "A Luca volt" vagy hogy "ez Luca miatt van". De nem bunkon, mert kozben tökre mosolyog és látszik, hogy csak viccből csinálja. Meg nem is mondja olyan hangosan, hogy sokan meghallák rajtam kívül.

Vagy régebben a hajamat fogta meg amikor fel volt kötve, mostanság meg a hátamat szokta néha megsimítani. De Ő nem az a nyomulós tipus.


Ui.: Köszi a véleményeket!:)



2016. dec. 14. 17:18
 1/3 anonim válasza:
60%
Öm hány éves is vagy? xd
2016. dec. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is épp ezt akartam kérdezni. Meg hogy ő hány éves? Mert ez a sztori hát... elég furán hangzik.

Azon kívül milyen edzésről beszélünk? Indokolt bármilyen szinten, hogy a hátadhoz érjen (testtartás állítása)? Mondjuk a hajadat nem tudom, mi oka lenne megfogni...

Egyébként állítólag ha valaki sokszor kimondja a neved, az azért is lehet, mert csodál/tetszel neki. Ráadásul sok ember tudat alatt szereti hallani a saját nevét. Lehet, hogy ezt tudja és így próbálja elérni, hogy kedveld és közelebb férkőzhessen hozzád.

2016. dec. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező.. Szívesen megismernélek. Írj.
2016. dec. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!