Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy fiú az osztályban...

Van egy fiú az osztályban akinek bejövök de én a falra mászok tőle. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Az egész osztály utálja ki van közösítve a rendkívül bunkó stílusa miatt viszont én nem tudom lerázni és nem tudok vele nem foglalkozni mert eléggé feltűnő mindig a viselkedése ami már az egész osztályt idegesíti🤢 kéne a segítség mert lassan felőrli az idegeimet😡😡😡 igyekszem minden módon tudtára adni hogy utálom.Talán nem ez a helyes de ez maradt:/

2017. jan. 12. 18:34
 1/6 anonim válasza:
21%
Feküdj le vele, talán abból érteni fog.
2017. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 longlife ***** válasza:
korosztály?
2017. jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, ne vegyél róla tudomást, nézd levegőnek! Ha mindig válaszolsz neki, sose hagyja abba!
2017. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ir meg semmi.
2017. jan. 12. 18:58
 5/6 anonim válasza:
12%
Leszoptad már?
2017. jan. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Amúgy az téll elég kegyelmes lekoptatás ha a viselkedéseddel a tudtára adod hogy a körömpiszkod is jobban leköt mint ő, mondjuk így nehéz lesz. Egyébként legyél bunkó max utcalányozni fog azt 2 nap múlva elfelejt most mit vársz egy ilyentől. Ahhoz érzelmi intelligencia is kell h megszakadjon ami nincs.
2017. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!