Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy fiu az osztályban,...

Van egy fiu az osztályban, nagyon jól kijövünk egymással és barátok vagyunk, de azt irta, hogy bejövök neki. Szerethet? Ő: 12/f Én: 12/l

Figyelt kérdés
Nekem csak barátom, meg azért még nagyon fiatalnak érzem ehhez magamat! De így akár a barátságunk is tönkremehet?

2014. júl. 7. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha neked is tetszik, de ennek ellenére fiatalnak érzed magad, akkor szerintem várj még vele, főleg ha nem akarod eldobni magadtól a barátságotokat :)
2014. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Barátság és szerelem között egyetlen hajszál függ te döntöd el hogy melyik felét válaszd. Szerintem amelyikhez közelebbhúz a szíved.

Kövesd a szíved és megtalálod amit keresel.(Mondja egy kínai)

2014. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem próbáljátok meg.

Én is egyszer elkezdtem járni az egyik legjobb barátommal-nőmmel-, de aztán mikor vége lett nem lett rosszabb a kapcsolatunk, mint előtte. Ugyanolyan barátok maradtunk.

14/F

2014. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 14 éves lány vagyok, de még én sem érzem azt, hogy kész lennék egy kapcsolatra. Szerintem mondd el neki, hogy neked is tetszik, de még túl fiatalnak érzed magad. Ha nem tetszik igazán, akkor csak a barátság marad. :)
2014. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hááát...Megpróbálom, majd kiderül mit szól hozzá!
2014. júl. 14. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!