Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú az osztályban aki...

Van egy fiú az osztályban aki nagyon bejön nekem. Nem vagyok benne biztos, hogy bejövök neki. Az utóbbi napokban nézni szokott. Ez mit jelent? 13/L

Figyelt kérdés

2012. jún. 12. 17:31
 1/6 WhiteLabel ***** válasza:
hogy terhes vagy.
2012. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy visszaadták a látását, vagy azt, hogy eddig is nézett, csak nem vetted észre.
2012. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk, hogy mit jelent? Ha megkérdezed, hogy mit jelent az, hogy achtung azt megmondom, de azt, hogy mit érez és mit miért tesz egy emberi lény azt nemtudja senki. Nem látunk bele egymás fejébe. Ennél még azok a kérdések is jobbak, hogy lehetek-e terhes ettől meg atól, arra lehet tudni a választ. Amúgy meg lehet azért néz az utóbbi napokban mert túl nagy a fejed a felhalmozódott hülyeségtől.
2012. jún. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi:DD
2012. jún. 12. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:
mosolyogj rá, közben nézz a szemébe, és adj neki jeleket! Biztos észreveszi idővel.. beszélgess vele, menj oda hozzá szünetekben, viccelődj... meg bókolj valamit :D pl. jó a pólód, vagy ha baráti kapcsolatban vagytok, túrj bele a hajába! Vagyis én a fiú haverjaimmal szoktam :) de lehet azt hiszi csak haverodnak akarod, így inkább adj neki jeleket.. egy nézés nem jelent sokat.. Engem is szokott nézni egy srác, pedig 100% hogy nem tetszek neki! kicsi az esély rá hogy tetszel neki.. illetve..50%.. vagy tetszel neki, vagy neem :) szóval: bókolj, ülj mellé órákon, nézd te is xD ha ilyen facebook-os csajszi vagy akkor bökd meg, vagy írj rá chaten.. ha félénk vagy akkor ott sokkal jobban leveted a gátlásaidat!
2012. jún. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó:)
2012. jún. 14. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!