Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolai kötekedéseket hogyan...

Iskolai kötekedéseket hogyan lehet jól lekezelni?

Figyelt kérdés

10.-es vagyok szóval itt már az osztályfőnöknek sírni gyerekes lenne, 1 ember van aki folyton kötekedik velem, beszólogat, és csesztet. Eddig egyáltalán nem vettem fel, így meg ez lassan 2 éve, de soha nem un rá, teljesen figyelmen kívül hagytam. De zavar, hogy óra közbe ott beordibál nekem s hasonlók.


Amúgy egy végtelenül bunkó valakiről van szó, hülye mindenhez, viszonylag erős osztályban utolsó tanuló, valami hiba folytán került ide be 9.-be. Pl. valamelyik nap köpőcsövezett rám órán, s ilyenek.



Tippek?



2017. jan. 18. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
pofan kell vagni, tudom ez egy kockazatos dolog de az ilyen a szep szobol sose ert.
2017. jan. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nagyon nehéz az ilyesmit elkerülni/kiküszöbölni. Ha lány vagy, és a zaklatód fiú, akkor lehet későn érő típus, és azért szekál, mert valószínűleg kedvel, te meg lesz*rod :D

Viszont megoldani nagyon nehéz. Én anno behívattam magam, meg a szekálómat az igazgatóhoz, aztán felvázoltam a helyzetet, azt is, hogy ha kell, többen igazolják, hogy viselkedik velem, aztán megkértem az igazgatót, hogy legyen szíves szólni a tanároknak, hogyha közeledik hozzám, vagy bármi, akkor lépjenek közbe. Magyarán iskolán belüli távoltartást kértem. Bevált, mert az igi megfenyegette zaklatómat azzal, hogy levelet ír a szüleinek.

Más megoldás nemigen van, mert ha felcseszed magad és megvered, akkor meg te leszel a hibás... azt meg kétlem, ha odaállnál elé, és megkérnéd nyíltan, hogy hagyja abba, esetleg ha baja van, mondja meg normálisan, hiszen már nem a hajhuzigálós korban vagytok, akkor észhez térne. De esetleg megpróbálhatod

2017. jan. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én személy szerint a sz..t is kiütném a köcsö.gből, a legegyszerűbb, de leghatásosabb módszer.


De mivel a 21. században élünk maradjunk a verbális megoldásnál. Mutass határozottságot, üvöltsd le a fejét, kiabáld túl, ha kell.


Van egy harmadik módszer is, de a leírás alapján erre van a legkisebb esély, de meg kell próbálni, mert ez a legegyszerűbb. Kultúráltan megbeszélni, hogy szálljon re rólad, mert nem az óvodában vagytok, te se akarsz neki rosszat, ő se akarjon neked.

2017. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Régi már a kérdés de remélem kedves kérdező, megoldódott a dolog.

Velem is volt ilyen annak idején. Erősebb srác kötöszködött csesztetett, de egy idő után febátorodtam, vissza ugattam, majd hívtam ki verekedni. Egyből csendbe lett és nem mert kijönni.


A mai eszemmel, ha visszamehetnék az időbe, kb börtönben lennék, mert az első alkalom után elég durván elgyepálnám....De ez tett engem erősebbé így utólag visszagondolva.

2023. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!