Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fura folt jött ki a kutyáim...

Fura folt jött ki a kutyáim lábán, szerintetek mi, és hogyan tudnám itthon lekezelni neki (k)?

Figyelt kérdés

AZ egyik kutyámnak már kb 1-éve van meg,télen javul nyáron romlik az állapot.Most viszont vettünk egy kis kau kutyát most 7 hós és neki is elkezdett ilyen folt kijönni a lábán.Szerintem valami bőrferőzés bőrgomba lehet,viszont jólelenne valami itthon elkészített gyógymdott kitalálni mert most jóideig nemtudom elvinni állatorvoshoz őket.tudnátok segíteni?

kép a kutyák lábán lévő foltokrol: Keke.htm

Xéna.htm

Xéna2.htm


2016. aug. 7. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz linkelni, de házi megoldás nincs, sem paleo sem homeopátia, sem hagymakarika, sem grapefruitmag.


Ha tudtad, hogy beteg a kutyád, miért hoztál mellé másikat?


Eleve, ha valami gyanús, akkor nem hozok még +kutyákat.


Meg ha nincs pénz állatorvosra, miért vállaltál be még egy kutyát?

2016. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mivel csak a doki tudja megallapitani hogy mi a baja ezert csak o tudja megmondani van e hazi megoldas. De ha van is nen valoszinu hogy azt fogja javasolni mivel a modern gyogyszerek valoszinu hogy negyed annyi ido alatt elruntetik a problemat mintha hazi modszerekkel szerencsetlenkedsz.
2016. aug. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 evimeri ***** válasza:
Kutyát vállalni nagy felelősség, főleg kettőt. Épp úgy mint ha gyereket vállalna az ember. Idő és pénz. Sajnos nagyon sokan nem gondolják át, mielőtt kutyát vagy más állatot magukhoz vesznek. Ezért van tele az összes menhely. Volt olyan, hogy az utolsó pénzemet hagytam az állatorvosnál, de nem érdekelt. Én sem szeretek szenvedni, akkor a kutyám akiért felelősséget vállaltam sem. Ha a pénz miatt nem tudod orvoshoz vinni kérj valakitől. Házi gyógymód nincs arra, amiről nem tudni, hogy mi lehet.
2016. aug. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ki mondta nektek hogy a pénz miatt nemtudom elvinni a kutyákat orvoshoz?

Nemszenvednek sőt...

2016. aug. 7. 17:49
 5/10 anonim ***** válasza:

1 éve, és még nem kezeltétek?

Miért nem tudod állatorvoshoz vinni őket?

Az a probléma, hogy nem mindegy, mi a bajuk. Először azt kéne megállapítani, ami állatorvos feladata. Utána lehet kezelni, de nem otthoni kuruzslással, hanem olyan gyógyszerrel, ami arra a bajra és kutyának való.

Az állatorvost sajnos nem tudod megúszni.

2016. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pár hét mulva megyek velük oltásra de addig gondoltam van valakinek ezzel valami tapasztalata.
2016. aug. 7. 22:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem értem minek vársz vele pár hetet. Múltkor ment a kutyam hasa. Egy hét múlva volt esedékes az oltása mégis elvittem mikor 2 nap alatt nem javult...


Erre van valami normális válaszod? Azt mondod nem a pénz a gond. Pedig ha van pénz akkor biztosan meg tudod oldani a dokit is. Ha a szállítás a gond akkor ki is lehet hívni. De most a köv. A szitu. Valami fertőző nyavajája van az egyik kutyadnak amit a másik elkapott de segáz majd pár hét múlva elviszed orvoshoz?!


Most ezt csak én nem értem???

2016. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kint lakok vidéken közelben nincs doki csak messze órákra innen.Ez a folt nem viszket nekik szóval nemszenvednek nem éheznek meg semmi ilyesmi.Óriási kertben laknak nagy családdal és körülöttük mégnagyom mezökkel ahol rohangálhatnak.Aranyélet egy kutyának.
2016. aug. 7. 23:24
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy igen kb 1-éve vettem észre hogy elkezdődött neki ez a folt de akkor még csak úgy nézett ki mintha kikopott volna egy kicsit a szőre egy kicsi foltban.Mire nagyobb lett ez a folt meg ki pikkelyesedett már megvolt a pici kutya.
2016. aug. 7. 23:26
 10/10 A kérdező kommentje:
Aki normális kommentet írt nekem és nem kotlászkodott bele az életembe hanem csak távolságot tartva a kérdésemrre adott választ,annak Köszönöm a válaszát!!:)
2016. aug. 7. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!