Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miattam ezt tette? Légyszíves...

Miattam ezt tette? Légyszíves gyors válaszokat.

Figyelt kérdés
Szóval, a legjobb fiúbarátommal ma kicsit összevesztünk, mert eléggé felidegesítettem, és mindenfélének elhordott, amin meg is lepődtem.. Ezután pár óráig nem beszéltünk, fel sem volt sehol. Most pedig rámírt, hogy sajnálja hogy így viselkedett, és annyira bántja hogy megvágta magát.. Mióta ezt leírta nem bírom abbahagyni a sírást, és nagyon büntudatom van, szerintetek mit tehetek, vagy mit mondjak neki?
2016. aug. 8. 21:54
 1/5 anonim válasza:
100%

Hat az onvagdosasra semmi nem mentseg. Ha a baratod nem kepes a konfliktuskezeles egeszseges modjara, az nem a te hibad...inkabb az o lelki allapotaval lehetnek gondok sajnos.

17/l

2016. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azt hogy ne sajnáltassa magát..és nem barátként tekint rád ha olyan fogyatékos hogy vágdossa magát.
2016. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ostoba egy fiú. Csak sajnáltatja magát te meg még rosszul is érzed magad miatta.
2016. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem miattad tette, hanem ez a dolog + a saját ostobasága váltotta ki ezt...ez ilyen mostani gyökér tini hülyeség, hogy "vagdosom magam, mert menő"...csak hülye körítést csinálnak neki...sajnáltatja magát ami szánalmas...


23F

2016. aug. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"és annyira bántja hogy megvágta magát.."


A marha, és te meg sírsz rajta? Inkább röhögni kéne, hogy ennyi esze van.

2016. aug. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!