Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mindenki engem csufol, es...

Mindenki engem csufol, es nagyon tanacstalan vagyok. Mit lht ilynkor tnni?

Figyelt kérdés
A nyaron nagyon kihasznalt egy fiu akinek en naiv fejemmel kuldtm is magamrol egy melltartos kepet,es az osszel hogy osszevesztunk elkuldte mindenkinek az iskolaban. Nagyon rosz volt,de aztan valahogy lecsendesedett az ugy. Most eppen beteg vagyok,ezert nem tudtam menni suliba,erre mit hallok?! Egy fiu (soha az eletben nem artottam neki,joforman nem is ismer) kinyomtatta a kepet es azt mutogatta a suliba. Nagyon megijedtm,de vegul megbeszeltem a fiuval es elrakta a kepet. Annyira szomoru vagyok,tudom en vagyok az egyetlen hibas de akkor is megoldast szeretnek talalni erre az egeszre. Eddig a JoIsten atsegitett ezen,de most ujabb csapassal buntettt. Mit tudnak tenni? Nagyon megbantam,akik lehordani akarnak kimeljenek kerem. 13/l
2017. jan. 25. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Rendorseg, feljelentes.
2017. jan. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Csak azt nem tudom, hogy 13 évesen miért kell melltartós képeket küldözgetni.....
2017. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elment az eszem ,tenyleg megbantam :((
2017. jan. 25. 13:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Azon kar ragodni, viszont a terjesztoket nagyon kemenyen meg kellene fingatni. Szuleid mit szolnak?
2017. jan. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mar reg megbeszeltem veluk,azota jobban bizunk egymasban es segitenek mindenben. Lelkileg is tamogatnak es erot adnak,de persze volt egy ket szavuk hozzam.
2017. jan. 25. 14:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor kerd a segitseguket es forduljatok a rendorseghez. Ez nem vicc es ha nem csaptok oda kemenyen akkor soha nem lesz vege.
2017. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

# 2


Valszeg azért, mert ha nem küld, akkor fapinának nevezik/megbízott benne stb. stb., mert gyerek. De hát a legkényelmesebb ítélkezni.


De ez a kérdés eléggé gyanús, a stílus...

2017. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Barmilyen hihetetln is ez megtortent s valoban 13 /l vagyok
2017. jan. 25. 15:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Rendőrség és feljelentés!
2017. jan. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!