Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor jó a siesta cipő...

Most akkor jó a siesta cipő első lépéscipőnek vagy felesleges? Ha az akkor milyet érdemes venni? Mert mindenki mást mond! , és tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a cipőkkel úgy vagyok,hogy abból mindíg megveszem a jó minőséget Siestát,Assot stb... és már az első lépéscipőnek is ezt vettem,engem nem érdekelt ki mit mond! A ruha az már nem érdekel ennyire,de a cipő az más! Persze ez pénztárca függő is,mert sajnos ezt nem teheti meg mindenki,de ha megteheted,akkor vedd meg neki.
2011. márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia

itt is mindenki mást fog mondani. Saját tapasztalata, belátása szerint.

Keresd fel a kerületi gyermekortopédiát, kérd ki a véleményüket. Rájuk hallgass, minden más véleményt, tanácsot, ajánlatot engedj el a füled mellett.

Én is így tettem, mert nem tudtam eldönteni milyen cipője legyen a babámnak. Mindenki mást mondott. Én Supy+ és Salus cipőket veszek azóta a gyerekeimnek, és évente egyszer meglátogatjuk az ortopédiát.

2011. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! A legújabb ortopédiai ajánlások szerint nem szabad a babáknak harántemelős cipőt venni (a Siesta is ilyen) mert nem segíti, inkább hátráltatja a lábboltozat helyes alakulását. A babának a legjobb, ha mezítláb jár, természetesen ez nem mindig oldható meg, ilyenkor érdemes a Liliputi puhatalpú cipőket előnyben részesíteni. Nekünk is az volt/van, nagyon szépen alakult a lányom lába, a fiam még nem jár, csak 7 hónapos.
2011. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is minőségit akarok venni,csak annyi fajta van,hogy nem tudom melyik is lenne jó!!Ruhából megveszem én is a használtat,de a cipő az más!Én sem veszek magamnak használtat,nemhogy a gyereknek!!Inkább máson megspórolom,de neki jó legyen!Köszönöm a válaszokat,lehet,hogy megkérdezem az ortopéd dokit,hogy ő mit mond,mert bár sok választ kaptam,nem tudok választani!És már muszáj lenne nagyon,mert elindult elég szépen!Jó babázást mindenkinek!
2011. márc. 26. 16:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Első cipőnk Ciciben-es volt.Használtunk Asso-t is,de most orvos javaslatára Siestát kell hordjon.Én is a márkás cipők híve vagyok.
2011. márc. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi most superfit-et vettünk, igaz nem első, hanem "második" lépés cipőnek. De ha hamarabb néztem volna, első lépésnek is ezt vettem volna, téliben. Első lépés cipője nem is nagyon volt a fiamnak, mert tél volt, mikor elindult, itthon tappancsos zokni, vagy néha a kölcsön kapott Falcon cipő, kint meg már kellett a bundás, az pedig hirtelen vásár volt hogy kellett: Maus Tanoda

Ez és a Falcon magyar, ajánlom ezeket is, szerintem nagyon jók, a superfit osztrák, ha fogtál még pille könnyű cipőt... én is ilyet vennék magamnak, ha lehetne kapni...

Én is sokat hezitáltam, hogy lehet mégis siesta, hiszen nekem is csak az volt, mégsincs lúdtalpam, de inkább hajlok a "ne kényelmesítsük el a lábat elv" felé. Még szandált is fogok a fiamnak venni, az is superfit lesz vagy Falcon. Bentre most rendeltem 2300 -ért Zetpol vászonszandált. Ezekben nincs harántemelő.

2011. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én Elefantent fogok venni (Deichmann-ban lehet).

Könnyű, puha, hajlékony a talpa.

A Siesta szerintem nagyon nehéz és merev a talpa.

2011. márc. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!