Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mire gondolnátok a helyemben?

Ti mire gondolnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Egyik egyetemi csoporttársam kitalálta, hogy menjünk el valahova iszogatni. Amolyan félévzáró buli lenne ez egy kultur kocsmában.


Ami engem frusztrál az az, hogy a szervező létrehozott egy csoportbeszélgetést amibe ma reggel felvett és később látom, hogy eltávolított. Fogalmam sincs, hogy ezzel mi volt a szándéka a szervezőnek. El is bizonytalanodtam, hogy menjek vagy sem. Számomra ez inkább azt jeleni, hogy nem látnak szívesen, de hátha van itt valaki okosabb.


2017. jan. 28. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet ez a közelebbi barátainak szólt.
2017. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi volt a válaszod...
2017. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Legelőször a közös csoportba írta ki, hogy kinek lenne kedve. Oda írtam, hogy én benne vagyok ebben. Ez volt most hétfőn. A csoportos beszélgetés meg 10-én indult. Viszont ami gyanús, hogy csak kb 5-en vannak benne, de abból is van akinek nem jó.


Nem értem ezt az egészet. Elvileg úgy indult, minden csoporttársnak szól ez, de ezek szerint mégse.

2017. jan. 28. 14:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha ilyen kevesen jelentkeztek és így is volt aki nem biztosra, nekem valószínűbbnek tűnik, hogy a csoportbeszélgetés szűnt meg teljesen és nem te lettél kidobva.


De ez csak egy eshetőség, és ha így lenne illett volna szólni, hogy akkor érdeklődés hiányában elmarad.

2017. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De legalább kiderült, hogy nem GTK-sok vagytok
2017. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Határozottan el lettem távolítva. A legutolsó "tevékenység" pont ez volt. A csoportbeszélgetést én az engedélykéréseknél látom. Azóta se volt más aktivitás, de erre nem alapozok. És nem is tudok hozzászólni. Szóval szerintem nekem nem szól ez a ma esti program.
2017. jan. 28. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!