Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mire gondolnátok, ilyenkor...

Mire gondolnátok, ilyenkor hová mennek a rendőrök?

Figyelt kérdés

Fánkért, tudom.Az első számú poén ellőve.

Tehát, tegnap este Szentendrén haladtam át, amikor a 11-es úton nagy szirénázást hallottam.

Mögöttem jött egy Opel Vivaro rendőrautó szirénázva, tele rendőrökkel, aztán szorosan mögötte jött még Opel,Skoda, Merci, a konvojban volt 2 polgárőr autó, meg egy civil G Astra amit rendőr vezetett.Nem emlékszem pontosan, de vagy 5-6 rendőrautó meg 2 polgárőr és egy vagy két civil kocsi volt köztük.

El sem tudom képzelni,hogy mi lehetett.Forgalom alig volt, de azért nyomták a hangot és a fényt is, és nem aprózták el a tempót sem.

Semmiféle TEK-es vagy hasonló nem volt köztük, mégis ennyi autóval szerintem legalább 20-25 ember ment.

Esetleg van valami cikk, vagy a humoros megjegyzések mellett tudna valaki komoly tippet is?


2017. jan. 8. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Bevetésre mentek. De miért nem állítottad meg vmelyiket megkérdezni, h ennyire érdekel?
2017. jan. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2017. jan. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Pilisből jelezték eltévedt túrázók, hogy bajban vannak, leszállt az est és nem találnak ki az erdőből. Ezért rengeteg rendőrt és speciális mentőt riadóztattak, őket láthattad. Végül maguktól eljutottak egy erdészházig, akkor lefújták az akciót.
2017. jan. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!